İçeriğe geç

Etiler Kurye

Etiler Kurye
Etiler Kurye

Hira Kurye firmamız, kendi çatısı altında bulunan personeliyle İstanbul’un bütün semtlerine hizmet taşır. Etiler’de semtte ikamet edenler ve işletmeler için Etiler kurye adıyla kesintisiz ve esnek bir hizmet sunar. Ekibimize ihtiyaç duyduğunuz an ulaşabilir ve gönderinizin yola çıkması için kurye hizmeti alabilirsiniz.

Deneyimli çalışmalarımız ve yenilikçi yaklaşımımız, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmamızı sağlar. Tecrübelerimiz müşterilerimize iyi bir hizmet vermemiz için temel oluşturur. Araçlarımızı seçerken son modelleri tercih edip müşterilerimize dakik ve güvenli teslimat yapıyoruz.

Etiler kurye alanında ihtiyaç duyulan kurye çalışmalarını sorunsuz bir şekilde yürüten ekibimiz, her detaya dikkat eder. Teslimatları özenle gerçekleştirir. Kuryelerimiz, teknik servisimiz ve kurum içi personelimizle ortak hareket ederek müşterilerimizin taleplerine cevap verir. Kurye modelleri, farklı ihtiyaçlara ve isteklere göre ayarlanır.

Teknolojinin getirdiği son uygulamaları da kullanarak uluslararası standartlara uygun taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir çalışmanın gereklerini eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz. Bu sayede de müşterilerimizin takdiriyle yıllardır sektörde başarılı hizmetlere devam ediyoruz.

Etiler Kurye Hizmeti

Etiler kurye ekiplerimiz, sahip olduğumuz donanıma özen göstererek en iyi seviyede teknik desteği verirler. Güvenli bir kurye hizmeti için araçların bakımı önemlidir. Paketlerin sorumluluğunu alan firmamız, teslimat tamamlanana kadar özene devam eder. Teslimat sonunda da gönderi sahibine teslimatın başarılı bir şekilde tamamlandığı bilgisi verilir.

Kuryelerimizin özeni, semtin yoğun trafiğinde bile güvenli ve hızlı ulaşımı sağlar. Ekip çalışmasının, disiplinin ve tecrübenin yansıması olarak iyi bir rotasyon sağlamak, adresler arası kat edilen mesafede en iyi yol bilgisine sahip olmak kuryelerimizin görevleri arasındadır. Görevlerini eksiksiz tamamlayan kuryelerimiz, müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanır.

Hira Kurye olarak önceliğimiz, müşterilerimizin öncelikleridir. Her müşterimizin ihtiyacı ve istediği teslimat süreci farklılık gösterir. İhtiyaçlara ve isteklere göre de her müşterimizin teslimat süreci değişir. Gidilen mesafe, kullanılan hız, teslimat saati gibi her müşterimize göre değişen hizmet faktörleri fiyata da yansır. Firmamız, ticari kaygıdan uzak şekilde makul fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlar. Hizmet faktörlerine göre en uygun ücreti talep eder.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara