İçeriğe geç

Anadolu Kavağı Kurye

Anadolu Kavağı Kurye
Anadolu Kavağı Kurye

Beykoz ilçesinde, balıkçı restoranları ve doğası ile bilinen, İstanbul’un en güzide yerlerinden biri olan Anadolu Kavağı’nda yenilikçi, hızlı ve güvenilir kurye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Bu güzel ve sakin sahil semtinden İstanbul’un dilediğiniz noktasına, kısa sürede tamamlanan hızlı kurye hizmetlerimizle, hem bireysel hem de kurumsal çözümler elde etmenizi sağlıyoruz. Modern çözümlerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla sizlere %100 müşteri memnuniyeti vaat ediyor, her zaman en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Anadolu Kavağı kurye hizmetlerimizin, müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamasına azami özen gösteriyor, hem fiyat hem de kalite açısından üstün hizmetler almanızı sağlıyoruz. Dilediğiniz anda, dilediğiniz noktaya güvenli teslimat ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kesintisiz ve hızlı kurye çözümleri elde etmenize olanak sağlayan firmamız, bir kurye hizmetinden beklediğiniz her şeyi bulacağınızın garantisini vermektedir. Anadolu Kavağı kurye hizmetlerimizle, ister şehir içinde, ister yakın illere isterseniz de Türkiye’nin en uzak noktalarına dilediğiniz paketi gönderebilir ya da size getirilmesini talep edebilirsiniz.

Taşımacılığını yaptığımız;

 • Resmi evrak, iş yazışmaları, banka ya da devlet bildirimleri,
 • Kimlik, ehliyet, pasaport ve diğer değerli kağıtlar,
 • Elektronik cihazlar ya da yedek parçalar,
 • Kıyafetler, konfeksiyon ürünleri, ayakkabılar,
 • Oyuncaklar, dergiler, kitaplar ya da hediyelikler,
 • Çiçek, çikolata ya da meyve buketlerini güvenle teslim ediyoruz.

Tüm taşımacılık ve kurye hizmetlerimizde, en son teknolojiden yararlanıyor, şehir içinde birbirinden hızlı ve güvenilir teslimat seçenekleri sunuyor, şehirlerarası gönderileriniz için uçak ve otobüs kargo seçeneklerimizle hizmet veriyoruz.

Hızlı, güvenilir ve ekonomik kurye çözümlerimizle, 7/24 sizler için hizmet veriyoruz.

Şehir içi ve yakın illere en hızlı kurye hizmetine ulaşmanız için Anadolu Kavağı kurye seçeneklerimizle yanınızdayız. Bu küçük sahil semtinden, İstanbul’un en uzak noktasına, talep ettiğiniz zamanda, talep ettiğiniz kurye hizmeti ile taşımacılık yapıyor, sizler için en iyi hizmeti en hızlı ve ekonomik şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Motosikletlerle taşınmaya uygun her gönderinizin, tam zamanında, hasarsız bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyor, verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Anadolu Kavağı kurye hizmet seçeneklerimiz:

 • Normal kurye: 09:00 – 17:00 saatleri arasında, 210 ila 240 dakika arasında teslimat,
 • Express kurye: 09:00 – 21:00 saatleri arasında, 90 ila 120 dakika arasında teslimat,
 • Vip kurye: günün her saati, 45 ila 60 dakika arasında teslimat sağlayacak şekilde ayrılmakta, talep ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sizlere sunulmaktadır.

Dilerseniz ileri tarihli randevu oluşturabilir, dilerseniz toplu dilerseniz de bireysel olarak moto kurye hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

İçeriği ve boyutu sebebi ile motosikletle taşınamayan gönderileriniz için ise arabalı kurye hizmetimizden yararlanabilir, sizin için en iyi kurye hizmetini en uygun koşullarda elde edebilirsiniz.

Anadolu Kavağı Kurye Hizmeti

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerimizde, müşterilerimizin memnuniyetleri ön planda tutulmakta ve tüm talep ihtiyaçları için kişiselleştirilmiş çözümler sunulmaktadır. Anadolu Kavağı kurye ekibimizle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimiz, aşağıda sıraladığımız ayrıcalıklardan yararlanmaktadır:

 • Yılın her günü, günün her saati aynı kalite ve hızda sunulan, kesintisiz kurye hizmetleri,
 • Modern teknoloji ile geliştirilmiş bir iş modeli sayesinde, her zaman tam zamanında, sorunsuz ve hasarsız teslimat,
 • Randevulu çalışmamız sayesinde, tüm operasyonun önceden planlanabilmesi ve bu sayede gecikme, yanlış adrese gönderme ya da iade gibi durumlarla karşılaşılmaması,
 • Müşteri odaklı bir yaklaşım içerisinde bulunan ekibimizle, tam olarak talep ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretilmesi,
 • Farklı boyut ve içeriklerdeki gönderileriniz için farklı hizmet seçenekleri sunulması,
 • Tüm gönderileriniz hasarsız teslimat garantisi,
 • Günün hangi saati olursa olsun, teslimat tamamlandığında, bilgisinin gönderi ve alıcıya iletilmesi,
 • Ekonomik fiyatlarımız sayesinde, cebinize dost çözümler elde edilmesi ve
 • Çözüm ve memnuniyet odaklı yaklaşımları ile sizlere 7/24 destek veren müşteri ilişkilerimiz.

Anadolu Kavağı kurye ile çalışarak elde edeceğiniz bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve gönderilerinizin en kısa sürede, güvenle teslim edilmesini sağlamak için yapmanız gereken tek şey ise kısacık bir telefon görüşmesi ya da WhatsApp yazışması ile bizlere talebinizi iletmektir. Sizler için çalışan çağrı merkezimiz, kısacık sürede tamamlanacak gönderi sürecini sizin için başlatacaktır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara