İçeriğe geç

Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa Kurye
Cerrahpaşa Kurye

Fatih’in semtlerinden biri olan Cerrahpaşa, pek çok evi ve iş kolunu barındırır. Merkezi bir konumda oluşu ve İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden biri olarak her zaman dikkatleri üzerine çeken bir semt olmuştur. Biz de bu semtte Cerrahpaşa kurye olarak hizmet vererek bölgenin yoğunluğuna göre dikkatli, özenli ve kaliteli çalışmalar yürütüyoruz.

Neredeyse gecesi bile gündüzü kadar hareketli olan semtte, bütün müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Müşterilerimiz bizi hangi saatte ararsa arasın gece veya gündüz paketlerini kapıdan alıp istedikleri semte hizmet götürüyoruz.

Cerrahpaşa kurye uygulamamız ile yoğun trafikte dahi kolayca hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kuryelerimiz motosikletle verdikleri hizmetleri en süratli şekilde gerçekleştirebiliyor. Aldıkları eğitim ve sürüş teknikleri sayesinde trafik yoğunluğundan etkilenmeden istenilen saatte istenilen adreste olabiliyorlar.

Paketlerin ölçüsü düşünülenden daha büyük olduğunda arabalı sistemimizi devreye sokuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre hizmet seçenekleri oluşturarak bütün ihtiyaçları karşılamayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz için de bütün ekibimiz 24 saat boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

Cerrahpaşa Kurye Hizmeti

Cerrahpaşa kurye olarak profesyonel bir ekiple yol alıyoruz. Sorunsuz ve aksaklık olmadan hem şehir içi hem de dışı olmak üzere Türkiye’nin her yerine teslimat gerçekleştiriyoruz. Deneyimli kadromuz sayesinde teslimatın gecikmesi veya hiç teslim edilmemesi gibi durum söz konusu bile olamaz.

Zaten takip sistemimiz, müşterilerimizin de kendi paketini izleme olanağı verir. Böylece alıcıya ulaşana kadar hangi rotasyonda ilerlendiği, kaç dakika içinde nereden geçildiği görülebilmektedir. Müşterimizin güveni her şeyden önce gelir. Temin ettiğimiz bu güvenin sarsılmasını istemeyiz.

Hira Kurye olarak yıllardır sektörde verdiğimiz güvenilir ve hızlı teslimat hizmeti ile müşterilerimizin güvenini kazandık. Bunun temini ve devamı için de bütün personelimiz dikkatli ve titiz çalışmaya devam etmektedir. Bu titizliğin sonucunu da müşterimizin takdirini kazanarak zaten alıyoruz. Aynı zamanda müşterimizin bütçesini düşünerek de bütçe dostu fiyatlarla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Farklı seçenekler sunarak alternatiflerle uygun ve kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp