İçeriğe geç

Rumeli Hisarı Kurye

Rumeli Hisarı Kurye
Rumeli Hisarı Kurye

Rumeli hisarı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli iletişim kurmaları konusunda çok büyük özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin bizler ile iletişim kurarak sipariş iptalleri, adres değişiklikleri, özel notlar, ürün iadeleri gibi pek çok konu özelinde hizmet almalarını sağlamaktayız. Sunduğumuz bu hizmet aşaması sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren sekreter ve santral elemanlarımıza sunulan kurye hizmetlerinin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede iletişim kurduğunuz zaman doğru ve net bilgileri alabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca bizler ile iletişim kuran tüm müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız.

Rumeli hisarı kurye işletmesi olarak siparişlerinizin sizlere teslim edilmesi konusunda en doğru güzergâhları belirlemekte ve o güzergâhlar üzerinden hızlı ve güvenli şekilde siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Güzergâh belirleme konusunda devamlı olarak güncellenen navigasyon sistemlerimizden, deneyimli yapıya sahip olan kurye elemanlarımızın çevresel bilgilerinden, sizlerin sipariş verme aşamasında not olarak yazdığınız yol tariflerinden büyük oranda fayda sağlamakta ve o şekilde güzergâhları belirlemekteyiz. Güzergâh belirleme konusunda trafik kazaları, yoğun trafik durumları, yol çalışmaları, inşaat çalışmaları gibi pek çok etkeni göz önünde bulundurmakta ve bu etkenler sayesinde en doğru yolları belirlemekteyiz.

Rumeli Hisarı Kurye Hizmeti

İşletme olarak kullandığımız motorlarımızın lastik bakımlarına çok büyük özen göstermekteyiz. Lastiklerimiz mevsim geçişlerinde yazlık ve kışlık olarak değiştirilmekte ve trafik kaza riskleri en alt basamaklara indirgenmektedir. Kullandığımız motor lastikleri her zaman en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve bu sayede sunulan kurye hizmetlerinin kalitesi artırılmaktadır.

Rumeli hisarı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize düzenli aralıklar ile çeşitli indirim kodları sunmakta ve bu indirim kodları sayesinde çok uygun fiyatlara hizmetler alabilmeniz sağlanmaktadır. Bu indirim kodları bünyemizde hizmet veren ekonomist elemanlarımız tarafından belirlenmekte ve bu sayede müşterilerimizin aldıkları hizmetlerin fiyatları konusunda memnuniyetlerinin ve beğenilerinin kazanılması sağlanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara