İçeriğe geç

Perpa Kurye

Perpa Kurye
Perpa Kurye

Çağım imkanlarını kullanarak zaman kazanma konusunda müşterilerin en çok seçtiği taşımacılık türü motor kurye hizmetidir. Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan şehri İstanbul’da dağıtım alanında çalışmalarını sürdürerek ayakta kalmak için bilgi ve donanıma sahip olmak gerekir.

Biz Hira Kurye firması olarak uzun senelerden beri müşterilerimize sunduğumuz hizmetler neticesinde aldığımız teşekkürler ile kendimizi daha da geliştirerek bugün sektörümüzün lider firması haline gelmeyi başardık. Sizlerin mutluluğu odaklı ahlaklı ve dürüst bir şekilde çalışmaktayız. Perpa kurye hizmetleri denildiği zaman müşterilerimizin aklınıza gelen ilk firmalardan biri olarak sektörde yeni kurulan firmaların çalışma standartlarını belirlerken örnek aldığı firma konumunda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Online alışveriş firmaları her gün binlerce ürünle müşterilerini buluşturma konusunda motorlu kurye hizmetleri sağlayan firmalardan hizmet alma gereksinimi duymaktadır. Perpa kurye hizmetleri konusunda yoğun talep alan ilçelerden biridir. İstanbul’da kurye hizmetleri alma konusunda şehrin bütün adreslerine hakim olan bir firma ile anlaşma yapıldığı zaman eşya taşıma işlemi kolayca sürdürülebilir. Firmamız çalışanlarını seçerken sektördeki deneyimi, A2 ehliyete sahip olma, şehri tanıma ve trafik kurallarını iyi bilme gibi özelliklere uygun olan kişileri tercih etmektedir.

Perpa Kurye Hizmeti

Pek çok kişi sevdiklerinin özel günlerinde onlara beğenerek aldıkları hediyelerin zamanında ulaştırılması konusunda motorlu kurye hizmetleri sunan firmalar ile çalışmaktadır. Peki, Perpa kurye hizmetleri sunan firmaları tercih ederken neye dikkat etmek gerekir?

  • Firmanın eşya taşımacılığındaki tecrübesi
  • Taşıma sürecinin takip edilebilirliği
  • Ürünlerin sigortalanıp sigortalanmadığı
  • Paketlemede kullanılan malzemelerin kalitesi
  • Taşıma işlemlerinde kullanılan araçların özellikleri
  • Deneyimli çalışanlar
  • Taşıma süresi
  • Taşıma ücreti gibi noktalara dikkat edilmelidir.

Hira Kurye firması olarak müşterilerimize geniş konseptte kaliteli hizmetler sunmaktayız. Hediyeleriniz kuryelerimiz sayesinde istediğiniz zamanda profesyonel bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz yalnızca İstanbul ile sınırlı değildir. Türkiye’nin pek çok yerine ulaşım sağlamaktayız. Vizyonumuz tüm dünyada şubesi olan bir kurye firması olmaktır. Perpa kurye hizmetlerimizden en güzel şekilde yararlanmak için irtibat numaralarımızdan bizimle daima iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp