İçeriğe geç

Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye
Koşuyolu Kurye

Hira Kurye kalitesiyle Koşuyolu’nda Koşuyolu kurye olarak hizmet veriyoruz. Yıllardır sektörde verdiği hizmetle adını duyurmuş olan firmamız, çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütür. Anadolu Yakası’nın gözde semtlerinden biri olan Kadıköy ve ona bağlı olan Koşuyolu, kurye hizmetine en çok ihtiyaç duyan semtlerden biridir.

Günümüzde hız her alanda ön plana çıkmaktadır. Herkes yapmak istediği veya ulaşmak istediği her şeyi en süratli şekilde elde etmenin peşine düşüyor. Bu sebeple de şehir hayatında kurye hizmetleri insanların hayatını kolaylaştırıyor. Bir gönderiyi trafiğe girmeden sadece telefon ederek istediğiniz yere gönderebilmek oldukça büyük bir avantajdır. Ayrıca bu imkân sadece İstanbul içinde değil, Türkiye’nin bütün illeri için de geçerlidir.

Zaman kaybetmeden gönderilerinizi hem İstanbul’un bütün semtlerine hem de Türkiye’nin bütün illerine kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Sağladığımız otogar ve uçak kargo hizmeti ile saatler içinde gün içinde dahi şehir dışına gönderinizi ulaştırabiliyoruz. Sektörde öncü firmalardan biri olarak verdiğimiz kaliteli hizmeti sağlayabilmek için çok çalışıyoruz.

Koşuyolu kurye olarak 24 saat hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini önemsiyor, o beklentileri değerlendirip hizmet ağımızı genişletip kendimizi her zaman bir ileriye taşıyoruz. İstanbul turistiyle yerli halkıyla yoğun bir nüfusa sahip bir kenttir. Aynı zamana pek çok sektör gece ve gündüz hizmet vermeye devam etmektedir. Bu da İstanbul’u her saatte hız kesmeden hayatın aktığı bir yer haline getirmektedir. Bu sebeple biz de verdiğimiz hizmeti kesintiye uğratmadan devam ediyoruz.

Koşuyolu kurye hizmeti ile bütün gönderilerinizi değerlendiriyoruz. Yasal açıdan sorun olmayan her türlü paketinizi alıyor, göndermek istediğiniz adrese iletiyoruz. Motosikletlerin taşıyamayacağı kadar ağır ve daha büyük boyuttaki paketleri araç kurye hizmetimiz ile iletiyoruz. Bir evrak veya davetiyeden tutun en hassas ve değerli içeriğe, şahsî gönderilerden işletmelerin sözleşmelerine her türlü yasal içeriği kolaylıkla ve hızla taşıyoruz.

Koşuyolu Kurye Hizmeti

Semtin bütün taleplerini aynı anda karşılayabilecek genişlikte olan araç filomuz, iyi bir donanıma sahiptir. Bu sebeple Koşuyolu kurye hizmeti verirken teknik ekibimizden kuryelerimize bütün personelimiz dikkatli ve özenli çalışır. Kuryelerimiz yoğun tempoya dayanıklı, öfke kontrolü yüksek, trafik kurallarına uyan, iletişimi son derece iyi bireylerden oluşmaktadır. Personelimiz trafikte oluşabilecek sorunları önceden kestirerek anında çözüm üretir. Kalite politikamız, üretken ve çözüm üreten personelle çalışmayı gerektirir.

Koşuyolu kurye hizmeti veren firmamız, müşterilerinin beklentilerine cevap verirken gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da göz önünde bulundurur. Bu sebeple hep bir adım önde olmayı hedefler. İster şahsî gönderiler olsun, ister kurumsal bütün gönderilere verilen değer ve özen aynıdır. Müşterilerimize sunduğumuz hız seçeneklerimiz onların ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Kimi gönderi acil olduğu için hemen yerine ulaştırılmalıdır. Kimi ise gün içinde herhangi bir saat diliminde adrese teslim edilse yeterlidir. Biz de bütün bu ihtiyaçları görüp değerlendirerek ayrı ayrı hız seçenekleri sunuyoruz:

  • Normal Koşuyolu kurye: Paketiniz için ekonomik bir kurye seçeneğidir. Ortalama 210-240 dakika arasında paketiniz adrese teslim edilir.
  • Ekspres Koşuyolu kurye: Daha hızlıdır. Kuryemiz 30 dakikada adresinizde olur ve en geç 120 dakikada teslimat gerçekleşir.
  • Vip Koşuyolu kurye: Acil kurye için 7/24 hizmet verir. En geç 60 dakika içinde adrese teslimat yapılır.

Koşuyolu kurye fiyatlarına gelince bir hizmetin bedelini belirleyen pek çok unsur vardır. Firma olarak müşterilerimizi mağdur etmek istemediğimiz için en makul şekilde uygun fiyatı belirlemeye gayret ediyoruz. Hızımızdan, kalitemizden ve güvenilir oluşumuzdan taviz vermeden uygun kurye hizmeti sunarak müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu gösteriyoruz.

Hizmet bedelini oluştururken dikkat ettiğimiz önemli kriterler vardır. Bunlar gönderinin boyutu, ağırlığı, alınacağı ve teslim edileceği adres ve bu iki adres arasındaki mesafe, gönderilecek paketin hangi hızla gideceği ve hangi saatte teslim edileceği gibi unsurlardır. Bu unsurların her biri müşteriye bağlıdır. O sebeple her müşterimiz için ayrıcalıklı olarak sunduğumuz hizmet, aynı zamanda kişiye özel bir fiyatı da içinde barındırmış olur. Herkes talep ettiği hizmet kadarını ödeyerek fazla bedeli ödememiş olur. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen herkese, çağrı merkezimiz kadar yakınız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp