İçeriğe geç

Esenkent Kurye

Esenkent Kurye
Esenkent Kurye

Esenkent kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde kurye hizmeti sunabilmek adına sunduğumuz hizmetin her aşamasında profesyonel şekilde çalışmaktayız. Siparişlerinizin teslim alınmasında, teker teker kontrol edilmesinde, motorlara yerleştirilmesinde, güzergâh belirlenmesinde, teslimat ve ödeme seçeneklerinde tamamen profesyonel şekilde hizmet sunmakta ve siz müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerin güncel bir şekilde kullanılması sorunsuz hizmet sunulması aşamasında çok büyük katkı sağlayan etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın da güvenli bir yapa sahip olması sunulan hizmetin sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Esenkent kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman en hızlı şekilde sunmakta ve bu hız sayesinde müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hizmet almasını amaçlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki yetenekleri, kullandığımız motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin ve motor güçlerinin kaliteli olması ve güzergâh belirleme konusunda titiz ve özenli davranışlarımız sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlayan etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Esenkent Kurye Hizmeti

İşletmemiz bünyesinde her zaman özel olarak yetiştirilmiş kurye elemanlarımız bulunmakta ve bu elemanlarımız sayesinde acil kurye hizmetine ihtiyacı olan müşterilerimize hizmet sunulmaktadır. Bu elemanların yanı sıra özel olarak temin edilmiş güçlü motor yapısına sahip motosikletlerimiz de acil kurye hizmeti için kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz acil kurye hizmeti genellikle ilaç ihtiyaçları, kamu kurumlarına teslim edilmesi gereken acil evraklar, acil market siparişleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bu alanlarda sunulan acil kurye hizmeti müşterilerimizin tüm acil durumlarının giderilmesini sağlamaktadır.

Esenkent kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok teslimat seçeneği sunmakta ve uygunluk durumlarınıza göre bu yöntemler arasından seçim yapmanız sağlanmaktadır. Bu yöntemler arasında temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği ve normal teslimat seçenekleri yer almaktadır. Bu teslimat seçenekleri profesyonel elemanlarımız tarafından en ufak bir sorun yaşanmadan yerine getirilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara