İçeriğe geç

Pendik Kurye

Pendik Kurye
Pendik Kurye

Artan araç ve insan trafiği ile birlikte taşıma işlemleri olumsuz etkilenmektedir. İnsanlar istedikleri zamanlar içerisinde paketlerini teslim alamadıkları için can sıkıcı süreçler yaşayabilmektedir. Tüm bu sorunların ortadan kaldırılması adına Pendik kurye ekibi olarak pek çok hizmet çeşitliliğimizle yanınızdayız. Oldukça kısa süreler içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayarak yüzde 100 memnun kalmanız adına uzman kadromuz ve verimli uygulamalarımızla sizlere destek oluyoruz.

Hem şehir içi hem de şehir dışı gönderi işlemlerinde hızlı ve kaliteli sonuçlar almaya devam ediyoruz. Aynı zamanda güvenlik tedbirleri konusunda sıkı davranışlarımız sayesinde risklerden kaçınıyoruz. Ürünlerinizi zaman açısından fazlasıyla tasarruf ederek taşıyarak alıcılarına ulaştırıyoruz. Bütçe dostu fiyat politikamızla cebinizden yüksek tutarların çıkmasını engelliyoruz.

Pendik kurye kadrosu olarak her süreçte sizinle iletişim halinde oluyoruz. Gönderilerinizin son durumu hakkında ve diğer merak ettikleriniz ile alakalı soruları hızlıca cevaplandırıyoruz. Sadece bizimle irtibata geçerek ihtiyaç duyduğunuz kurye hizmetleri için gerekli detayları iletmeniz, son derece kaliteli uygulamalarımızdan yararlanmaya başlamanıza yeterli olmaktadır.

Kurye hizmetlerimizi şehir içi tüm lokasyonlara verimli yöntemlerimizle taşımayı sürdürüyoruz. Aynı zamanda yakın şehirler için talep etmeniz durumunda oldukça kısa sürelerde teslimatlarınızı yapabiliyoruz. Yol bilgisi konusunda ellerine su döktürmeyen kuryelerimiz sayesinde zaman açısından herhangi bir problem yaşamıyoruz. Hızla adreslere ulaşırken kaliteden kesinlikle taviz vermeyerek ürünlerinizin en ufak bir hasar bile görmelerini engelliyoruz.

Pendik kurye ailesi olarak şehir dışı teslimatta yaparak sizleri uzak mesafeli gönderi konusunda yalnız bırakmıyoruz. Anlaşma sağlamış olduğumuz uçak kargo ve otogar kargo firmaları aracılığıyla tüm şehir dışı isteklerinizi çabucak yerine getiriyoruz. Vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde adresinizden çok kısa zaman içerisinde aldığımız paketlerinizi olabilecek ilk uçak ve otobüs seferlerine götürüyoruz. Böylece şehir içinde sunduğumuz uygulamalarımızı sınırları aşarak tüm şehirlere ulaştırıyoruz.

Havaalanı ve otogarlara sizler adına gelen gönderileri teslim alarak hızlıca bulunduğunuz konuma getiriyoruz. Acil olarak gönderilmesi gereken paketleriniz için 7 gün 24 saat hizmetlerimizi durdurmadan faaliyetlerimize devam ediyoruz. Vip hizmet seçeneğimizle ise ekstra hızlı ve konforlu bir taşımacılık vadediyoruz.

Pendik Kurye Hizmeti

Edindiğimiz engin tecrübelerimizle en fazla yararı kazanmanız için her sürecimizde titizlikle hareket ediyoruz. Hiçbir şekilde memnuniyetinizi olumsuz etkilememek adına tüm gerekli tedbirleri alıyor ve kuralların tamamına uyum sağlıyoruz. Pendik kurye ekibimizle tüm motorlarımızın bakımlarını aksatmadan yaparak oluşabilecek kötü senaryoların önüne geçiyoruz.

Periyodik bir sistem ile araçlarımızın bakım ve kontrollerini yapıyoruz. Bununla birlikte her gerekli durumda ve işlemlerimizin her başlama aşamasında mutlaka kontrol gerçekleştiriyoruz. Uyulması gereken trafik kuralları gibi tüm uyarılara tamamen uyuyoruz. Can ve mal güvenliği konusunda hassasiyetimizin üst düzey oluşuyla kimseyi ve hiçbir paketi tehlikelerle karşı karşıya getirmiyoruz.

Hizmet alanında ve sektörümüzde meydana gelen yenilikleri sürekli olarak yakından izliyoruz. Ayrıca çeşitli araştırmalar yaparak kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Pendik kurye ailesi olarak araştırmalarımız ve yeni gelişmeler ışığında işimize yarayacak ve sizleri daha çok memnun edecek durumları vakit kaybetmeden faaliyetlerimizin kapsamına alıyoruz. Güvenli, kaliteli ve hızlı işlemlerimizle tanışmanız için sizleri bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz.

Büyük bir özveri ile hizmetinize sunduğumuz uygulamalarımızın fiyatlarını belirlerken son derece özenli davranıyoruz. Sağladığımız avantajlarımızdan olabilecek en uygun fiyatlar ile yararlanabilmeniz adına çaba sarf ediyoruz. Belirli etkenler eşliğinde ve mecburi giderler ile birlikte ücretlendirme yaparken piyasa şartlarının altında hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yakıt giderleri, gönderilerin taşınacakları mesafe, paketlerin ölçüleri ve kullanılacak taşıma yöntemine göre değerlendirme yapıyoruz. Gereksinimlerinizin karşılanması için fiyatlarımızın erişilebilir düzeylerde kalmasını ve bu durum ile faydalarınızı arttırmayı hedefliyoruz.

Pendik kurye uzman kadrosu olarak değerli eşya, kırılabilecek ürün, dosya, evrak, zarf, bireysel ve ticari tüm gönderilerinizi aynı titiz davranışlar eşliğinde taşıyoruz. Taşınması kurallar gereği yasak olan ürünler haricinde tüm paketlerinizi teslim alabiliyoruz. Günün her saati işlerinizi halledebilmek adına sürdürdüğümüz hizmetlerimizden yararlanmaya başlamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. İletişim kanallarından ve sitemiz üzerinden oldukça pratik bir biçimde bizlere ulaşarak hizmet almaya başlayabilmeniz ve avantajlı taşımacılık dünyamıza katılmanız mümkün olmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp