İçeriğe geç

Yalova Kurye

Yalova Kurye
Yalova Kurye

Nüfus yoğunluğu, ticaret, alışveriş ve diğer hizmetlerde var olan hareketlilik, insanların kurye hizmetine olan yönelimini arttırıyor. Hizmet verdiğimiz şehirlerden biri de Yalova’dır. Yalova kurye olarak bütün ile ve ilçelerine süratli bir teslimat yapıyoruz.

Her konuda hızlı bir şekilde sorunlarını çözmek isteyen insanlar, ister bireysel gönderim yapsın ister çalıştığı işyeri adına teslimat yapsın tek noktaya odaklanıyor: hız ve güvenilirlik. Kurye hizmeti talep eden kişiler bu iki unsuru birbirinden ayırt etmeksizin, bir firmadan iki unsuru da bekliyor. Biz de kalite standartlarında hizmet sağlayan bir firma olarak hız ve güvenilirliğe verdiğimiz özenle tanınıyoruz.

Müşterisinin güvenini kazanmış ve memnuniyetini almış bir firma olarak Yalova kurye uygulamasını yaparken bütün yenilikleri takip ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek son donanımları inceliyoruz. Hız kesmeyen, manevra kabiliyeti yüksek motosikletler alıyoruz.

Ayrıca kuryelerimizi seçerken de çalışma tempomuza ayak uydurabilecek, dinamik, işini severek yapan kişileri tercih ediyoruz. Çünkü bizim işimizde enerji hizmet kalitesini etkileyen unsurların başında gelir. Bütün teslimat sorumluluğu kuryelerimizin omuzlarındadır. O yüzden de onların performansı firmamızın da temsil ettiği hizmeti etkilemektedir.

Yalova Kurye Hizmeti

Yalova kurye olarak hem il içinde hem de il dışındaki teslimatları sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Yalova özellikle Bursa, Kocaeli ve İstanbul’a yakın bir şehirdir. Bu şehirlerarasındaki insan trafiği yoğun olduğu gibi kurye hizmetini kullanan kişi sayısı da çoktur. Hem bireysel gönderiler hem de işletmelerin yolladığı malzemeler, ürünler çoğunluktadır.

Kaliteli, hızlı, güvenli hizmetimizi kullanan Yalovalılar, 7/24 kesintisiz hizmetimizden çok memnunlar. İstedikleri zaman istedikleri yere paket gönderebilmenin rahatlığını yaşıyorlar.

Her ihtiyaca cevap verebilmek için farklı hız seçenekleri sunarak gün içinde değişen hızlarda taşıma yapıyoruz. Bu farklı seçeneklerimizin fiyatları da değişiyor. Herkesin verdiğimiz hizmetten istifade etmesini isteyen firmamız, sağladığı hizmetleri uygun şekilde sunmak istiyor. Bu yüzden de en makul fiyatları belirlemeye gayret ediyor. Farklı fiyat seçenekleriyle de müşterilerine yardımcı olmaya çalışıyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara