İçeriğe geç

Erenköy Kurye

Erenköy Kurye
Erenköy Kurye

Erenköy kurye olarak hizmet verdiğimiz mahalle sakinlerinin ve işverenlerin teslimatlarını en kısa sürede ulaştırıyoruz. 7 gün 24 saat çalışarak müşterilerimizin istedikleri zaman diliminde bizden hizmet alabilmesini sağlıyoruz.

İstanbul’un en uzak semtine bile 60 dakika içinde teslimat yapabiliyoruz. Vip kurye hizmetimiz en süratli hizmeti verebilecek kapasite ile düzenlenmiştir. Hizmetlerimizde hıza ve güvenliğe son derece dikkat ediyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine paketinizi en iyi hizmeti sunarak taşıyoruz. Donanımlı motosikletlerimiz ve deneyimli kuryelerimiz trafik ne kadar yoğun olursa olsun, güvenli ve hızlı yol almayı başarıyor.

Erenköy kurye hizmetlerimizden istifade eden müşterilerimiz takdirlerini belirleterek firmamızdan hizmet almaya devam eder. Bizim için en büyük şevk, müşterilerimizden aldığımız memnuniyet dolu cümlelerdir. Müşteri odaklı sürdürdüğümüz çalışmalar, onların talepleri doğrultusunda şekillenir.

Farklı hızlarda, farklı zaman dilimlerinde hizmet seçenekleri oluşturarak her müşterimizin kendi özelinde bir teslimat programı yapıyoruz. Böylece aynı anda İstanbul’un pek çok semtine hizmet verebiliyoruz. Hiçbirinde bir sorun yaşanmadan teslimat tamamlanmış oluyor.

Erenköy Kurye Hizmeti

Erenköy kurye çözümlerimiz ile bütün müşterilerimiz arzu ettiği hızda ve güvende hizmet alabiliyor. Motosikletlerimizin donanımıyla ilgilenen teknik elemanlarımız, bakımlarını düzenli yapıyor. İyi bir bakıma sahip motosiklet trafikte hızla teslimat yapmanın en önemli adımını taşıyor.

Kuryelerimiz hem sürüş kabiliyetleri sayesinde hem de çalıştıkları lokasyonu çok iyi bildikleri için kolaylıkla hız yapıyor ve en süratli ulaşımı sağlıyor. Aynı zamanda gizlilik ve güvenlik müşterilerimiz için olduğu kadar firmamız için de önemlidir. Prestijli bir teslimat sağlıyor, bu iki unsura azami derecede dikkat ederek müşterilerimizin güvenini her zaman devam ettiriyoruz.

Müşterilerimiz hizmetimizin merkezinde yer alır. O sebeple kaliteden taviz vermeden en uygun teslimatı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kurye maliyetlerini etkileyen bazı önemli unsurlar oluyor. Mesafe, gönderi boyutu, paketin teslim saati ve hızı gibi faktörler de hesaplanıyor. Çünkü her müşterimizin kullandığı hizmet seçeneğimiz farklı oluyor. Bu farklılık da ödeme şekillerinin ve fiyatın farklı olmasına etki ediyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara