İçeriğe geç

Ortaköy Kurye

Ortaköy Kurye
Ortaköy Kurye

İyi bir firmadan kurye hizmeti almak isteyenlerin avantajlarımıza dikkat ederek seçtiği firmamız, Ortaköy’de de Ortaköy kurye adıyla teslimat gerçekleştirir. Müşterilerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz bütün unsurları hizmetimize dâhil ediyoruz. Böylece geleneksel taşımacılık hizmetlerinin yanında pek çok avantaj sunuyoruz. Zaman kaybını önleyen ve sorunsuz bir teslimat sağlayan firmamız müşterilerinin takdirini toplar.

En iyi hizmeti sunma derdinde olan ekibimiz, tecrübesi ve profesyonel iş anlayışı ile kaliteli çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeker. Sektörde avantaj sağlayan firmalar arasında yer alır. Müşterilerimiz gerek işletme sahipleri gerekse semt sakinleri olsun, talep ettikleri hızda ve sorunsuz bir teslimat süreci isterler.

Ortaköy kurye ekibimizi aradığınızda, istediğiniz saatte ulaşabilir ve teslimat yapmak için adres bırakabilirsiniz. İstanbul büyük bir şehirdir ve geceleri de gündüz gibi yoğun bir iş hayatı olabilir. Gece mesaisi ile çalışan şirketler arasında yer alan firmamız, esnek hizmet anlayışıyla 24 saat çalışır. Günün her saati trafik yoğunluğu olan İstanbul’da yol almak bazen saatleri alabilir. O sebeple motosikletle sağladığımız kurye hizmeti oldukça önemli bir yükü müşterilerinin üzerinden kaldırır.

Kişiye özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmet, pek çok farklı gönderi içeriğinden oluşur. Müşterilerimiz bazen özel işletme sahipleri olur ve gönderecekleri evrakları ve sözleşmelerin özenle yeni adresine ulaşmasını ister. Bu sebeple kuryelerimiz sorumluluğu üstlenir ve teslimatta son derece dikkatli davranır. Zaten kurduğumuz yenilikçi sistem, kuryelerimizin müşterilerimiz tarafından takibine izin verir.

Ortaköy Kurye Hizmeti

Ortaköy kurye hizmetlerimiz, şu unsurları içerir:

  1. Paketleme yapılır.
  2. Etiketlenir.
  3. Depolanır.
  4. Güvenli bir şekilde ödeme yöntemleriyle ödeme sağlanır.

Firmamız şehir içindeki bütün mahallelere ulaştığı gibi, şehir dışındaki teslimatları da en kaliteli şekilde gerçekleştirir. Bunun için farklı yöntemler kullanılarak otobüsle veya uçakla ulaşım sağlanabilir. Bu noktada müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri değerlendirilir. Ekibimiz en doğru, en iyi zamanlamayı içeren planı yapar ve uygular. Böylece hiçbir teslimat uygulamasında aksama yaşanmaz.

Cazip fiyatlarla hizmet vererek müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmak istiyoruz. Bunun için de müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermeyi tercih ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp