İçeriğe geç

Kayışdağı Kurye

Kayışdağı Kurye
Kayışdağı Kurye

Kayışdağı kurye olarak hizmet veren firmamız, bütün Anadolu Yakası’na, Avrupa Yakası’na hizmet götürdüğü gibi şehir dışına da paketlerinizi taşır. Geniş bir hizmet ağı sunan Hira Kurye verdiği hizmetlerle dikkatleri üzerine çeker. Sektörde adından sıklıkla söz ettiren firmamız, insana hizmeti önemser ve bu yüzden de önceliği insandır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını gözlemleyerek şimdi ve şu anda neye ihtiyaç varsa ona göre çalışma alanlarını belirler. Aynı zamanda gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak hizmetteki duruşunu ilerisi için ayarlar.

Sahip olduğu araçlar ile personeli ile her zaman daha iyisini hedefleyerek kaliteli, dinamik, hızlı ve güvenli bir dağıtım sunmanın derdindedir. Bu yüzden de kalite standartlarının da üstüne çıkmayı amaç edinir. İnsana yakışan zamandan tasarruf sağlayan, en uzak adrese bile en hızlı şekilde ulaşabilen bir firma olarak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Müşterisinin mağdur olmaması için gerekli bütün koşulları sağlayarak iyi ve enerjik bir ekiple hizmet vermeye gayret eder. Teslimat sırasında oluşabilecek mağduriyetleri önceden öngörerek bunların oluşmaması için ekip ruhuyla hizmet yürütür.

Kayışdağı kurye olarak her gönderinizi alıp istediğiniz adrese teslim etmeye gayret ediyoruz. Bu bir tek evrak da olabilir, acil atılması gereken ıslak bir imza için sözleşme de olabilir. Pahaca değerli elektronik bir eşya da olabilir, manevi değeri olan küçük bir paket de olabilir. Paketin ne olduğu fark etmez. Önemli olan müşterimizin talebidir. Biz de o talebe göre onun seçtiği hız ve saatte dağıtım yapıyoruz. Paketin içinde yasal olarak uygun olmayan bir unsur olduğunda taşımıyoruz. Bunun haricinde her paketi aynı özen ve aynı güvenlik ögeleri ile taşıyoruz.

Kayışdağı kurye olarak bazen gönderilerinizin motosikleti aşacak kadar büyük oluşu, araçlı taşımacılığı da devreye sokmamızı gerektiriyor. Bu sebeple ister büyük olsun ister küçük bütün paketlerinizi en değerlimiz gibi taşıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz değeri onların emanetlerini en güzel şekilde teslim ederek gösteriyoruz. İstanbul içindeki trafik yoğunluğunun bize ve müşterilerimize olumsuz olarak dönmemesi için kuryelerimizin bulunduğu bölgeyi çok iyi tanımasını sağlıyoruz. En kestirme yolları, en hızlı şekilde gidebilecekleri sokak aralarını bilen kuryelerimiz istenilen saatte teslimatı gerçekleştirebiliyor.

Kayışdağı Kurye Hizmeti

Kayışdağı kurye olarak bütün personelimiz birbiriyle iletişim halindedir. İşbirliği kusursuz bir hizmet için gerekli unsurların başındadır. Dinamik ve enerjik ekibimiz, 24 saat hizmet vererek mesai dışında da çalışmalarına devam eder. Yoğun çalışma temposunda hizmet veren ekibimiz kalite standartlarının üstünde bir hizmet anlayışı ile hareket eder. Bu da bize hizmetimizi geliştirebilme imkânı tanır. Sadece İstanbul içine hizmet taşımıyoruz, aynı zamanda Türkiye’nin bütün illerine de hizmet götürüyoruz. Kayışdağı’ndan istediğiniz bir başka ile rahatlıkla paketinizi yollayabilirsiniz.

Kayışdağı kurye hizmetimiz hem otogardan otobüslerle hem de uçak kargo sistemiyle 81 ile paketlerinizi taşıma imkânı sunar. Çağrı merkezimizi aramanız ve talep ettiğiniz hizmeti belirtmeniz yeterlidir. Personelimiz paketiniz ile ilgili bütün bilgileri alır ve bundan sonrası sadece planlamaya kalır. Teslimat süreci ile ilgili planlama yapılır ve kuryemiz tercih ettiğiniz saatte yola çıkarak teslimatı gerçekleştirmek için işe koyulur.

Verdiğimiz bütün hizmet boyunca hıza, güvenliğe ve müşteri memnuniyetine dikkat ediyoruz. Bütün motivasyonumuzu gönderilerini özenle taşıdığımız müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz.

Kayışdağı kurye olarak oluşturduğumuz farklı hizmet seçenekleri gerek müşterilerimizin istediği hızda teslimat gerçekleştirmesi sağlıyor gerekse ödediği ücret noktasında aldığı hizmet kadarını karşılamasını sağlıyor. Böylece avantajlı fiyatlardan istifade ettiği gibi tercih ettiği hizmeti de almış oluyor.

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Vip kurye.

Ekonomik bir şekilde en uyguna gönderisini istediği adrese teslim etmek isteyenler için normal Kayışdağı kurye ile teslimat gerçekleştiriyoruz. En geç 240 dakika içinde sağladığımız bu hizmetle mesai saatleri içinde teslimatı yerine getiriyoruz. Daha hızlı bir şekilde ulaşım isteyenler için de akşam 21’e kadar 120 dakika içinde gönderi imkânı sunuyoruz. İstediğim saatte istediğim hızda gitsin, diyenler için de 7/24 şekilde hizmet verdiğimiz ve en geç 1 saat içinde teslimat yaptığımız seçeneğimiz vip kuryedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp