İçeriğe geç

Ağva Kurye

Ağva Kurye
Ağva Kurye

Ağva kurye isimli işletme olarak her zaman en kaliteli şekilde hizmetlerimizi meydana getirmekteyiz. Hizmetlerimizin kaliteli yapılara sahip olabilmesi adına bünyemizde kaliteli teknolojik sistemler, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, deneyimli kurye elemanları, çok sayıda ödeme seçenekleri, çok sayıda teslimat seçenekleri bulundurmakta ve bu etkenlerden büyük faydalar sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin yüksek seviyelerde kaliteli olması hizmetlerimize karşı olan taleplerin de hızla artmasını sağlamaktadır. Bizler de kaliteli hizmetleri ortaya koyabilmek adına geniş çaplı çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız.

Ağva kurye işletmesi olarak her zaman en uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmetler sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin en ufak bir maddi sorun dahi yaşamadan kolaylık ile hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız. Sunduğumuz uygun fiyatların yanı sıra kapsamlı indirimler ve kampanyaları da bünyemizde bulundurmaktayız. Özel gün indirimleri, sepet indirimleri, tutar aşım indirimleri gibi pek çok çeşitte indirimlerimiz bulunmakta ve her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler almamız konusunda yardım sağlamaktadır. İşletmemize ait uygun fiyatlar deneyimli ve yetenekli muhasebe elemanlarımız ve ekonomist elemanlarımız tarafından ortaya çıkarılmaktadır. Bu fiyatların ortaya çıkarılması için her zaman uzun soluklu ve detaylı araştırmalar ve hesaplamalar yapmakta ve müşterilerimizin mutluluklarını kazanmaktayız.

Ağva Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve hızlı şekilde acil evrak hizmetleri sunmakta ve bu sayede sizlerin ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz. Acil evrak hizmetleri esnasında kullandığımız motorlarımızın evrak taşıma hazneleri her zaman güvenli yapılara sahip olmakta ve bu sayede evrakların en ufak bir zarar dahi görmeden kurumlara teslim edilmeleri sağlanmaktadır.

Ağva kurye işletmesi olarak zili çalmadan teslimat seçeneğini siz değerli müşterilerimize sunmakta ve sizlerin büyük faydalar sağlamanızı amaçlamaktayız. Özellikle küçük çocukları olan anneler bu yöntemi tercih etmekte ve çocukları uyanmadan siparişlerini sessiz bir şekilde teslim alabilmektedir. Bünyemizde bulunan bu önemli özellik her zaman müşterilerimizin hoşuna gitmekte ve faydalı hizmetlerin sunulmasını sağlamaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara