İçeriğe geç

Kurye Çağır

E-MAİL

hirakurye@gmail.com

ADRES

Nene Hatun Mah. Rıfat Ilgaz Sok. No:8

34275 Arnavutköy / İstanbul

Kurye hizmeti son zamanlarda revaçta olan ve hemen herkesin ihtiyaç duyduğu bir hizmet alanıdır. Yaşadığımız dönem içinde kurye hizmeti veren kurumların sayısında büyük bir artış olduğu görülebilir.

Eğer siz de güvenilir olan ve üst kalitede hizmet veren bir moto kurye hizmetinin sahibi olmak istiyorsanız firmamızın alanının en iyileri arasından seçtiği teknik personeliyle irtibata geçebilir, kurye taşımacılığında sunmuş olduğumuz üst düzey hizmetlerimizi bizzat deneyimleyerek görebilirsiniz.

Firma olarak hizmetlerimize başvurmak için internet sitemizde yer alan kurye çağır sekmesine tıklamanız yeterli. Teknik personelimiz size geri dönüt sağlayarak hizmetlerimiz hakkında bilmeniz gereken her bilgiyi sizlere aktarır.

Kişiler firmamızın internet sitesine girerek kurye çağır sekmesini kullanıp arzu ettikleri kurye hizmetine kolay bir şekilde kavuşabilir. Hizmet politikası açısından benimsemiş olduğumuz ilkelere sıkı sıkıya bağlı kalarak Türk esnaf kültürünün getirmiş olduğu örf ve adetleri göz önünde bulunduracak bir şekilde faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Buna göre firma olarak üzerinde durduğumuz prensipler şunlardır:

  • Müşteri memnuniyeti ilkesi ısrarla üzerinde durduğumuz bir husustur. Sizlerin memnuniyeti yerine getirmiş olduğumuz tüm hizmetlerin yol göstericisi konumundadır. Sizden aldığımız geri dönütlere bakarak faaliyetlerimizi yeniliyor, daha iyi ve daha kaliteli hizmet için durmaksızın çalışıyoruz.

Ayrıca sizlerden gelen tüm şikayetleri kelimesi kelimesine dikkate alarak daha sonra sunacağımız hizmetleri bu doğrultuda revize ediyor, şikâyetlerinizden yol gösterici olarak fayda sağlıyoruz.

  • Üzerinden durduğumuz bir ikinci unsur ise hızlı hizmet garantisidir. Firma olarak kurye çağır sekmesine tıklayarak bize ulaşabilir, kuryenizin ultra hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Firma olarak bize emanet ettiğiniz ürüne değeri ne olursa olsun sahip çıkıyor, kuryenizin en iyi koşullarda muhafaza edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Güvenlik konusu üstünde ısrarla duruyor kurye taşıma işleminde güvenlik açıkları ve güvenlik ihlallerinin önüne geçiyoruz.
  • Firmamız sahip olduğu tüm hizmetleri sizlere sunarken uygun bir fiyat politikası belirleyip bu doğrultuda faaliyetlerimizi ayağınıza kadar getiriyor, sektörde yer alan konumumuzu sağlamlaştırarak kendinden emin bir şekilde basamakları tırmanmaya devam ediyoruz.

Kurye Çağır Hizmeti

Moto kurye hizmeti pek çok farklı alanda yardımına ihtiyaç duyulan iş kollarından biridir. Firma olarak faaliyetlerimiz içinde üç farklı kurye hizmeti ihtiva ediyor, bunlardan istediğinizi seçerek sizlere en kaliteli kurye hizmetini vermeyi vazife olarak üstleniyoruz.

Firmamızın kurye hizmetleri üç farklı kurye tipinden meydana gelmektedir. Bu kurye tipleri şunlardan oluşur:

  • İlk kurye tipi normal kurye olup firmamıza başvuran kişilerin de en çok tercih ettiği hizmet türümüzdür. Normal kurye hizmetinin diğer kurye hizmetlerine nazaran daha çok tercih edilmesinin nedeni diğerlerine göre ekonomik olmasıdır.

Bu hizmet türünde kuryeniz sizlerden 40 dakika içinde alınarak teslimat adresine doğru yola çıkarılır. Kuryenin teslimat adresine ulaşma hızı hemen hemen 4 saate kadar çıkabilmektedir.

  • Ekspres kurye hizmeti hizmet standardı olarak normal kurye ile VIP kurye arasındadır. Bu hizmet türü normal kurye hizmetine göre daha süratli bir şekilde faaliyetini sürdürür.
  • VIP kurye ise bu hizmet alanları içinde en yüksek hizmet standardına sahip faaliyet türüdür. Bu hizmet türünde firmamıza 7 gün 24 saat ulaşım olanağı vardır. Kuryeler VIP kurye aracılığıyla en fazla 1 saat içinde gitmesi gereken yere ulaştırılır.

Yukarıda bahsi geçen tüm hizmetlere site adresinde yer alan kurye çağır bölümüne tıklayarak ulaşım imkanı bulmak mümkündür. Kurye çağır bölümünde firmamızın iletişim bilgileri yer alarak haberleşme kolaylığı sağlar.

Günümüzde sadece şehir içinde değil şehir dışına da kurye taşıma hizmeti yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız şehir dışı kurye taşımacılığı faaliyetinde uçak kullanmayı tercih ederek etkinliklerini yürütüyor.

Uçak kargo hizmetinizden faydalanmak isteyenlere koymuş olduğumuz tek şart teslimat adresinin İstanbul ili dışında bir yerde olmasıdır. Bu şartta sağlandığı takdirde tüm güvenlik tedbirlerinin alındığından emin olunca işe koyuluyor, pratik ve hızlı bir şekilde taşıma faaliyetinde bulunuyoruz.

Moto kurye hizmeti günümüzde pek çok farklı ilde farklı firmaların sunduğu bir hizmet şeklinde mevcut olarak faaliyet göstermektedir. Firmamızda bu kurumlardan biri olarak İstanbul şehrinde kurye hizmeti vermekte, firmamızın faaliyetlerini daha kolay yürütmek için meydana getirmiş olduğu internet sitemiz aracılığıyla kişilerin kurye çağır kutucuğu üzerinden hizmet almasını sağlıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp