İçeriğe geç

Şirintepe Kurye

Şirintepe Kurye
Şirintepe Kurye

Şirintepe kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz kurye hizmetinin güvenilir bir şekilde sunulması bizler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Güven ilkesini sağlayabilmek adına kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma iç kısımlarını yumuşak zeminler ve köpükler ile dizayn etmekte ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizi koruma altına almaktayız. Bu sayede sipariş vermiş olduğunuz ürünleriniz hasarsız bir şekilde adreslerinize ulaştırılmaktadır. Bunun dışında kurye elemanlarımız hazırlanmış olan siparişlerinizi teslim almadan önce teker teker kontrol etmek suretiyle eksiksiz olduğundan emin olmaktadırlar.

Şirintepe kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan tüm kurye elemanlarımıza ürün bilgileri alanında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde ürünlerinizin motorlara yerleştirilmesi konusunda kaliteli bir hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Ürünleriniz yapısal hassasiyetlerine göre motorlara yerleştirilmekte ve bu sayede adreslerinize nakliyesi aşamasında en ufak bir zarar görmemeleri sağlanmaktadır. Yumuşak olan ürünlerinizin en üst kısma yerleştirilmekte ve ezilmeleri engellenmektedir. Kırılacak yapıda olan ürünleriniz ise sabitlenmek suretiyle adreslerinize getirilmektedir.

Şirintepe Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize her zaman sorunsuz ve hasarsız bir hizmet sunmaktayız. Ürünlerinizin hasarsız ve eksiksiz olarak sizlere teslim edilmesi işletme olarak hassasiyet gösterdiğimiz en önemli konular arasında kendisine yer bulmaktadır. Sorunsuz bir hizmet sunuyor olmak her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmamıza yardım sağlamaktadır. Ayrıca sorunsuz bir hizmet müşterilerimizin istedikleri özellikler arasında her zaman kendisine yer bulmaktadır.

Şirintepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında her zaman yüksek modelli motorlar kullanmakta ve bu motorların yüksek modelli olmasından dolayı manevra kabiliyetlerinin kaliteli olmasından büyük oranda fayda sağlamaktayız. Yüksek modelli motorlarımızın özellikleri arasında bulunan manevra kabiliyeti sayesinde günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorununu en kolay şekilde halledebilmekte ve siparişlerinizi adreslerinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırma konusunda büyük fayda sağlamaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp