İçeriğe geç

Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye
Giyimkent Kurye

1985’de 52 üye ile kurulan bir kooperatif olan Giyimkent, bugün İstanbul’un en büyük üreticilerinin bulunduğu bir semt haline gelmiştir. Tüm Türkiye’ye hatta dünyaya üretim yapılan semtte sayısız mağaza, iş yeri ve satış alanı bulunmakta, yılın her günü aktif bir iş yaşamı sürdürülmektedir.

Giyimkent’in ülke ekonomisine katkısı ve ülke içerisine sürekli olarak mal gönderimi veya farklı noktalardan hammadde alınması ihtiyacı, modern hayatın gelişimi ile doğru orantılı olarak artmakta, artık geleneksel kargo yöntemleri veya posta hizmetleri, artan ihtiyacı karşılayamamaktadır. Giyimkent sakinlerinin ihtiyacı, güvenli olduğu kadar hızlı ve kaliteli bir taşımacılık sağlanması ve işlerinde başarı yakalamaktır.

Giyimkent kurye olarak, modern hayatı ve bu hayatın içerisinde yer alan birey ve iş yerlerini anlıyoruz. Modern hayata uyum sağlamak için sürekli kendimiz geliştiriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmak adına azami çalışma gösteriyoruz. Giyimkent içerisinde, Esenler’de, İstanbul’da hatta tüm Türkiye’de verdiğimiz üstün kurye hizmetleri ile bu bölge sakinlerinin en uygun fiyatlı çözüm ortağı olmak için çalışıyor, her zaman en iyisini elde edeceğiniz hizmetler sunuyoruz.

Firmamız, sürekli değişen ve gelişen kurye sektörünü yakından takip ederek, müşterilerine her zaman en hızlı ve güvenilir hizmetleri sunması ile tanınmaktadır. Giyimkent ve çevresinde sadece dakikalarla ölçülebilecek kadar kısa sürelerde teslimat yaparak, gecikme ve bekleme gibi zamanınızın boşa geçmesine sebep olan durumların oluşmasını engelliyoruz.

Giyimkent kurye hizmetlerimizi sadece şehir içi ile sınırlandırmıyor, tüm Türkiye’ye aynı gün teslimat garantisi ile hizmet veriyoruz.

İster işiniz ister özel hayatınız için yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimiz:

 • Motorlu kurye: İstanbul içerisinde taşımacılığın en hızlı hali sizlere sunulmaktadır.
 • Arabalı kurye: motosikletle taşınamayan gönderileriniz için hızlı ve güvenli bir seçenek.
 • Otogar kargo: adresinizden teslim alınan gönderiniz Türkiye’nin hangi iline isterseniz oraya otobüs ile gönderilir.
 • Uçak kargo: havalimanı olan illere en hızlı gönderi biçimidir.

Tüm seçeneklerimizde hasarsız teslimat garantisi verilmekte, gönderileriniz taleplerinize bağlı olarak bulunduğunuz yerden alınarak, son varış noktasına kadar ulaştırılabilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturarak gönderi sürecinizi hızlı bir şekilde başlatmak için, sizlere 7/24 hizmet vermeye hazır müşteri iletişim merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Giyimkent Kurye Hizmeti

Kurye sektörü, geleneksel kargo taşımacılığı ve posta işlemlerinin, modern zamanında hızına yetişememesinden dolayı gün geçtikçe gelişme gösteren bir sektör olmuştur. Uzun evrak işleri, mutlaka belirli bir noktadan toplama yapılması veya belirli zaman dilimlerinde dağıtım yapılması sebebi ile geleneksel kargo ve posta işleri, aynı şehir içerisinde dahi 2 günde tamamlanabilmektedir. Yeni nesil kurye ise bu zamanı kısaltacak çözümleri sizlere en ekonomik şekilde sunmak üzerine kurulmuş bir sistemle çalışır.

Verilen hızlı hizmetlerin temelinde ise yeni, bakımlı ve teknik donanıma sahip motosikletler kullanımı yatmakta, yoğun trafikte dahi hızlı kaçamaklarla hareket edilerek, varış noktasına en kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Motosiklet kullanımının bir diğer avantajı ise otomobil veya minibüslerin giremedi yol ve sokaklara girilebilmesi ile çok daha verimli kısa rotalar üzerinden yol alınabilmesidir.

Giyimkent kurye hizmetleri, bu yukarıda saydığımız tüm avantajları sizler için sağlamakta, İstanbul içerisinde;

 • Toplu dağıtım,
 • Acil dağıtım ve
 • Kişiye özel dağıtım seçenekleri ile işiniz için hızlı ve uygun fiyatlı bir ortaklı kurmanıza yardımcı olmaktadır.

Giyimkent kurye sayesinde, hızınıza hız katarken, işinizin güvenle büyümesine tanık olabilir, kesintisiz verilen hizmetlerimiz sayesinde her an, İstanbul’un her noktasına paket veya evrak gönderebilirsiniz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede oluşturmaya azami özen göstermekte, tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması adına kişiye özel çözümler sunmaktadır.

Giyimkent kurye ile çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize:

 • İklim koşulları ne olursa olsun en kısa sürede teslimat garantisi verilmekte,
 • Randevu sistemimiz sayesinde, gönderinizin ne zaman teslim alınacağı ve teslim edileceği bilgisi ile çalışılmakta, bu sayede kurye bekleme durumu ortadan kaldırılmakta,
 • Kapıdan kapıya taşımacılık yaparak, bulunduğunuz yerden ayrılmadan hizmetlerimizden yararlanılması sağlanmakta ve
 • Güler yüzlü bir iletişim ve çözüm odaklı bir iş anlayışı ile 7/24 hizmet verilmektedir.

Giyimkent kurye ile çalışmak sizin için her zaman en iyisi olacaktır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp