İçeriğe geç

Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Kurye
Seyrantepe Kurye

Seyrantepe kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana sunmakta olduğumuz kurye hizmetinin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktır. İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm özelliklerin ve tecrübeli elemanlarımızın gösterdikleri büyük gayretlerin tek sebebi budur. İşletme olarak müşterilerimizin düşüncelerine çok büyük önem vermemizden dolayı internet sitemiz bünyesinde müşterilerimizin düşüncelerini aktarabileceği bir yorum alanı bulunmaktadır. Bu yorum alanında yapılan yorumlar teker teker detaylı bir şekilde incelenmekte ve eksik yanlarımızın düzeltilmesi sağlanmaktadır. Bu yorumlar sayesinde işletme olarak sunduğumuz hizmet çok daha memnun edici bir seviyeye kavuşmaktadır.

Seyrantepe kurye işletmesi olarak kurye sektöründe teknoloji kullanımının çok ayrı bir yere sahip olduğunun farkında olmakta ve bu farkındalık sayesinde teknolojini kullanımını en üst seviyelere taşımaktayız. Bünyemizde kullandığımız teknolojik sistemler düzenli olarak güncellenmekte ve vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak ekranlarımıza yansımaktadır. Bu sayede siparişleriniz eksiksiz, sorunsuz ve en kısa süre içerisinde adreslerinize ulaştırılmakta ve ihtiyaçlarınız giderilmektedir.

Seyrantepe Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinde kuryelerin sizlere teslimi aşamasında birçok teslimat yöntemini sizlere sunmakta ve gönlünüzce istediğiniz yöntemi seçebilmeniz sağlanmaktadır. Bu yöntemler arasından sizlerin uygunluk durumuna en uygun olanı seçebilmekte ve bu sayede rahat bir şekilde siparişlerinizi teslim alabilmektesiniz. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere 3 teslimat yöntemi bulunmakta ve sipariş verme aşamasında kendinize en uygun olana seçebilme imkânı sunulmaktadır.

Seyrantepe kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları hesaplamalar, çalışmalar ve araştırmalar sayesinde siz müşterilerimize en uygun fiyatları sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde maddi zorluk çekmeden gönlünüzce hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır. Bu uygun fiyatlar dışında düzenli aralıklar ile çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bunlar sayesinde sizlerin çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyaların en büyük amacı siz müşterilerimizin maddi sıkıntı çekmeden hizmet alabilmelerini sağlamaktır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara