İçeriğe geç

Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı Kurye
Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı kurye uygulaması ile hizmet veren ekibimiz 7/24 çalışır. Yasal çerçeveye uygun olan her paketi özenle taşıyarak alıcısına ulaştırır. Alanında uzman olan ekibimiz gerek saha içinde gerekse kurum içinde profesyonel bir şekilde hizmet verir.

Çağrı merkezimizi aradığınızda günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerinde, mesai saatleri haricinde, kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bir telefonla kolayca hizmet talep edebilirsiniz. Bağlarbaşı’ndan Üsküdar’a, Anadolu Yakası’ndan bütün Avrupa Yakası’na gönderilerinizi en güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Acil durumlarda ise en süratli şekilde teslimat sağlıyoruz. En uzak mesafeye bile en geç 1 saat içinde teslimat yapıyoruz.

Bağlarbaşı kurye ekibimiz, her durum ve şartta görev başındadır. Bütün mevsim koşullarında, gece veya gündüz, trafiğin her saatinde hizmet verir. Firmamız yılların tecrübesi ve deneyimi ile alanda en kaliteli hizmeti sunan firmalar arasındadır. Müşterilerimizin memnuniyet dolu sözleri ekibimizi her zaman motive eder.

İnovasyona önem veren firmamız, alandaki gelişimleri ve değişimleri takip ederek gerektiğinde hem yazılımlarını hem de donanımlarını yeniler. Bulunduğumuz ana göre en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda ileriye doğru da hizmet akışını güncelleyerek yeniliklere çabuk adapte olur.

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti

Bağlarbaşı kurye uygulamamız, müşterilerimiz için pek çok kolaylık sağlar. Kurye hizmetinin avantajlarından istifade eden pek çok müşterimiz, hizmetin sürekliliğini talep eder. İstenen saatte adreste olan, istenen saatte ve hızda teslimat gerçekleştiren kuryelerimiz işinde titiz ve özenlidir.

İster semt sakini olun ister işletme sahibi olun bütün paketleri özenle alıyor, yine özenle taşıyor ve aynı özenle yeni sahibine teslim ediyoruz. Gönderide maddi-manevi değerde olan pek çok çeşit bulunabilir. Bütün gönderiler kuryelerimiz için aynı değerdedir ve hepsi aynı özenle yerine ulaştırılır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetimizi genişletiyoruz. Gerektiğinde personel sayımızı ve motosikletlerimizin sayısını arttırıyoruz. İstanbul’un her semtine, mahallesine özenle hizmet götürüyoruz. Bütün bunları yaparken en uygun taşımacılık hizmetini vermeye de gayret gösteriyoruz. Uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp