İçeriğe geç

Masko Kurye

Masko Kurye
Masko Kurye

Günümüzde pek çok farklı sektörün kullandığı kurye hizmeti, özellikle e-ticaretin de yaygınlaşması ile e-ticaret sektörü için çok önemli bir hizmet haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alış verişlerin müşterilere güvenli ve hızlı şekilde ulaşması için en çok tercih edilen taşımacılık yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sadece e-ticaret değil, pek çok farklı özel şirket, kurum ve kuruluş hukukî belgelerini teslim etmek için, finansal dokümanlarını ilgili başka bir şirketin birimine göndermek için kurye hizmeti almayı tercih etmektedir. Zaman kaybı yaşamak istemeyen, kurye hizmetinin avantajlı yanlarını gördükçe bu hizmete yönelmektedir.

Biz de Masko Kurye olarak artan kurye ihtiyacını karşılamak ve bu alandaki hizmetlerimize son sürat devam etmek için çalışıyoruz. Firmamız kendi alanında uzman kadrosu ile mesai saatlerinde, mesai saatleri dışında, hatta acil teslimatlar için günün her saatinde hizmet vermektedir. Hizmet anlayışı içinde en önem verdiği öğe, müşterilerinin beklentileridir.

Müşterilerini hedefe yerleştiren ve insana hizmet anlayışını benimseyen firmamız, en kaliteli ve kapsamlı çalışmaları yürütür. Gönderilerle ilgili hangi beklenti varsa o beklentiye göre taşınmasını sağlar.

Masko kurye alanında faaliyet gösteren firmamız, farklı hızlarda hizmet sunar:

  • Normal kurye hizmeti
  • Express kurye hizmeti
  • Vip kurye hizmeti.

Gün içinde en çok tercih edilen Normal kurye hizmetimiz ile en fazla 4 saat içinde teslimatınız gerçekleştirilir. Oldukça ekonomiktir. Eğer acil ve hızlı ulaşması gereken bir gönderiniz yoksa bu hizmetimizden rahatlıkla istifade edebilirsiniz.

Hem ekonomik hem de daha hızlı bir teslimat yapmak istiyorsanız, normal kuryenin iki katı kadar hızlı olan Express kuryemizi tercih edebilirsiniz. En geç 2 saatte gönderinizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Şayet acil bir gönderiniz varsa günün hangi saati olursa olsun, ister mesai içinde ister mesai dışında gece yarısında olsun kuryelerimiz en hızlı şekilde adresinize gelir, gönderinizi alır ve mesafeye bağlı olarak en geç 60 dakika içinde verilen adrese ulaştırır.

Masko Kurye Hizmeti

Masko kurye olarak müşterilerimizin beklentilerini sahada gözlemliyoruz. Alanında tecrübeli personelimiz ile daha kaliteli, daha süratli, daha güvenli hizmet sağlamanın avantajlarını yaşıyor, yaşatıyoruz. Her zaman ileriye yönelik olarak hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için hizmet ağımızı, hız seçeneklerimizi esnek tutmaya gayret ediyoruz.

O sebeple müşteri hizmetlerimizi arayan müşterilerimiz güler yüzlü, iletişimi kuvvetli personelimizin yönlendirmesiyle ihtiyacına yönelik olan hız seçeneğini tercih edebilir.

Masko kurye hizmeti veren firmamız, taşıdığı her ürünün güvenliğini sağlar. Bu ister bir belge ister bir davetiye olsun ister çiçek, pasta gibi dikkat gerektiren bir gönderi olsun fark etmez. Kuryelerimiz kırılacak, hassas nitelikteki ürünleri dahi hasar görmeden, bir zarara uğramadan verilen adrese teslim eder.

Bireysel veya özel işletmelere ait olan veyahut kurumsal gönderilerin her birini özenle ve güvenle taşıyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine teslimat yapıyoruz. Motorlu kurye olmanın avantajıyla İstanbul’un yoğun trafiğinde bile süratli bir şekilde yol alabiliyoruz. Elbette bunun arkasında kuryelerimizin tecrübesi, sürüşe olan hâkimiyetleri yatıyor. Dahası son teknolojileri takip eden firmamız, bünyesinde bulundurduğu araç filosu ile hızlı ve güvenilir kurye hizmeti verebilmektedir. Motosikletlerinin yapısı kurye hizmeti vermeye uygun olup gerek güvenlik açısından gerekse sürat açısından kuryelerimize rahatlık sağlamaktadır.

Masko kurye olarak hizmet ağımızın genişliği, kurye alanında müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Şayet motosikletlerimizin boyutunu aşan bir gönderiniz varsa onun için de araçlarımızla hizmet veriyoruz. Aynı zamanda şehir içinde sağladığımız bu güvenli ve süratli hizmeti, şehir dışı için de sunuyoruz. Gerek şehirlerarası otobüs ile gerekse uçak kargo ile gönderilerinizi İstanbul dışına da ulaştırıyoruz.

Masko Kurye ile verdiğimiz hizmetin merkezine yerleştirdiğimiz müşteri memnuniyeti anlayışımızla bütün amacımız müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktır. O sebeple nasıl ki donanımımız ile alanda tecrübeli çalışanlarımız ile hizmet vererek kalite standartlarının üstünde bir performans sergilemeye çalışıyorsak fiyatlarımızı belirlerken de müşterilerimizin yanında bir duruş sergiliyoruz.

Müşterilerimizin bizden talep ettiği hizmetin bedeli kadar bir ücret alıyoruz. En ekonomik fiyatlarla hizmetimizi sürdürmeye gayret ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara