İçeriğe geç

Galatasaray Kurye

Galatasaray Kurye
Galatasaray Kurye

Galatasaray kurye işletmesi olarak pek çok özelliğe sahip olmakta ve en önemli özelliğimiz ise siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet veriyor olmamızdır. Geniş personel yapılanmamız ve vardiyalı çalışma sistemlerimiz sayesinde gece saatlerinde dahi siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve her türlü ihtiyaçlarınızın giderilmesine olanak sağlamaktayız. Gece saatlerinde özellikle yemek hizmetlerine karşı olan talepler artış göstermekte ve bu yemeklerin soğumadan teslim edilmesi gerekmektedir. Bizde işletme olarak hızlı şekilde hizmetler sunarak yemeklerin sıcak bir şekilde sizlere ulaştırılmalarını sağlamaktayız.

Galatasaray kurye işletmesi olarak işletmemiz bünyesinde çok fazla sayıda teslimat seçeneği bulundurmakta ve müşterilerimizin günlük uygunluk durumlarına göre tercih yapabilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bu teslimat seçenekleri müşterilerimiz tarafından her zaman olumlu dönüşler almamızı sağlamakta ve işletmemizin popülerliğinin artmasına yardım sağlamaktadır. İşletmemiz bünyesinde uzun senelerden bu yana hizmet veren tüm kurye elemanlarımız teslimat seçeneklerimiz hakkında bilgili ve tecrübeli kişilerden oluşmakta ve bu sayede en ufak bir sorunun dahi yaşanmaması sağlanmaktadır.

Galatasaray Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerin kaliteli olabilmesi için kurye elemanlarımızın çok önemli noktada yer aldığını iyi bilmekteyiz. Bu bilgi sayesinde kurye elemanlarımıza sunulan hizmetlerin her aşaması hakkında düzenli ve detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler ile birlikte kaliteli hizmetleri meydana getirmekteyiz. Personellerimize verdiğimiz eğitimler anlaşmalı olduğumuz uzman eğitimciler tarafından kaliteli olarak verilmekte ve büyük fayda sağlamaktadır.

Galatasaray kurye işletmesi olarak müşterilerimizin maddi açıdan rahat olarak gönüllerince hizmet alabilmelerini kendimize hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bu hedefimizi gerçekleştirebilmek adına bünyemizde her zaman çeşitli indirim kodları ve kampanyalar bulunmakta ve müşterilerimizin kullanımlarına sunmaktayız. Müşterilerimizin kullanımlarına sunduğumuz indirim kodlarımız bünyemizde hizmet veren ekonomist ve muhasebe elemanlarımız tarafından yapılan hesaplamalar sonucunda belirlenmekte ve bu sayede her zaman müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp