İçeriğe geç

Küçükköy Kurye

Küçükköy Kurye
Küçükköy Kurye

Küçükköy kurye hizmetlerimizle Gaziosmanpaşa sınırları içinde yer alan tarihi bölgemiz içinde ve bütün bir İstanbul’da bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paketleriniz için hizmet veriyoruz. Sizler masanızdan kalkmadan herhangi bir yere gidecek veya herhangi bir yerden gelecek paketlerinizi alıyor, taşıyor ve teslim ediyoruz.

Modern çağın şartlarına uygun şekilde İstanbul’da ulaşıma farklı bir boyut kazandırıyor, en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde ulaşım sağlıyoruz. Böylece acil, ansızın ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Tamamı alanında deneyimli, eğitimli ve bilgi birikimi yüksek bir kadroyla İstanbul’un otogar, havalimanı, sanayi sitesi, iş merkezi, kamu kurumu gibi bütün yerlerine teslimat yapıyoruz.

Küçükköy kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin tercihine açıktır. Hira Kurya olarak her defasında kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı taşımacılık yapıyoruz. Paketlerinizin hiçbir zarar görmesine mahal vermeden, kaybolma, karışma yaşanmadan alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

En gelişmiş teknolojilerle donatılmış araçlarımızla evrak, paket, yemek, kimlik, pasaport, bilgisayar, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca bilet, anahtar, ehliyet, dergi, basın, ruhsat, plaka, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop tarzı yasa bütün ürünlerinizi en kısa sürede alıcısına teslim ediyoruz.

Küçükköy Kurye Hizmeti

Küçükköy kurye ihtiyacı herkesin, her zaman aynı olmamaktadır. Bu nedenle firma olarak çok farklı kurye seçeneklerini tercihe açıyoruz. Yola çıktığımız ilk günden bu yana sürekli kendimizi geliştiriyor, her zaman çağdaş uygulamaların adresi oluyoruz.

Bu nedenle bölgemizin her yerinden, her zaman size en uygununu seçmenizi sağlıyoruz. Çok acil olmayan gönderileriniz için normal kuryemizi seçebilirsiniz. Bu modelimizde talebinizden itibaren 40 dakika içinde paketinizi alıyor ve 210-240 dakika arasında İstanbul’un her yerine teslimat yapıyoruz. Mesai saatleri içinde taşımacılık yapıyoruz.

Ekspres kurye modelimizle çok daha hızlı hareket ediyor, talepte bulunduğunuz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendirerek 30 dakika içinde paketi alıyoruz. Ardından 90-120 dakika içinde en uzak alıcıya dahi ulaştırıyoruz. 09:00-21:00 saatleri arasında güvenli biçimde taşımacılık yapıyoruz.

Çok daha acil paketleriniz için en hızlı kurye modelimiz olan Vip kurye ile yanınızda oluyoruz. 20 dakika içinde paketinizi alıp 45-60 dakika içinde alıcısına ulaştırıyoruz. Üstelik zaman sınırlarını ortadan kaldırıyor, 7/24 teslimat fırsatı sağlıyoruz.

Zaman zaman motor ile taşınamayacak ölçülerde ve ağırlıkta paketleriniz de olabilir. Bu durumda da Hira Kurye olarak Küçükköy kurye desteği sağlıyor, arabalı kurye ile hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz ve araçlarımızla aynı kalitede, 210-240 dakika arasında bütün İstanbul’a teslimat yapabiliyoruz.

Küçükköy kurye uygulamalarımızla bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyoruz. Aynı azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz ve sektörde yoğun ilgi görmemizin nedenleri sadece kaliteli, hızlı ve modern çözümler sağlamamız değildir. Aynı zamanda uygun fiyat avantajlarımızla öne çıkıyor, kurye ihtiyaçlarınıza her zaman müşteri odaklı fiyat politikamızla cevap veriyoruz.

Kurye fiyatlarımızın tespitinde çeşitli detayları kullanıyor, bunlara göre her taşımayı özel fiyatlandırıyoruz. Fiyatlandırmada en temel etken mesafe olup paketinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki uzaklık baz alınmaktadır. Semtimizin Anadolu ve Avrupa yakasının her yerine uzaklığı farklı odluğundan her taşımada mesafe değişmekte, mesafe arttıkça da fiyat artmaktadır.

Kurye fiyatlarında bir diğer belirleyici paketlerin özellikleridir. Her gönderilen paketin hacmi ve ağırlığı farklı olduğundan fiyatı da farklı olmaktadır. Bu nedenle arkadaşlarımız paketinizin en, boy, yükseklik ve ağırlık bilgilerini talep etmektedir. Ayrıca kurye modellerine göre de fiyat farkı oluşmaktadır. Her kurye modelimizin teslimat süresi farklı olduğundan genellikle vadedilen süre kısaldıkça fiyat artmaktadır. Bu da paketinizin aciliyetine bağlı olarak fiyatların artması manasına gelir.

Hira Kurye olarak her zaman Küçükköy kurye alanında en iyi fiyat garantisiyle çalışıyoruz. Net fiyat bilgisi, randevu ve diğer sorularınız için 7 gün, 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Web sitemizden, çağrı merkezimizden, hizmet noktamızdan ya da WhatsApp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp