İçeriğe geç

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye
Acarkent Kurye

Kurye sektörü, modern yaşantımız içerisinde en hızlı gelişme gösteren sektörlerden biri olarak kabul edilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, taşımacılık ve nakliye işlemlerinin hızlandırılması sağlanmış, kurye sektöründe yer alan tüm araç ve kişiler bu yenilenmenin bir parçası haline gelmiştir. Firmamız bu yenilenmenin öncülerinden biri olarak, günün her saati sizin ihtiyaç ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

İstanbul içerisinde sadece dakikalar içerisinde tamamlanan, ister işiniz ister özel hayatınız için tercih edebileceğiniz, birbirinden uygun fiyatlı kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. Sadece İstanbul içerisinde değil, tüm Türkiye’ye hatta yurtdışına paket göndermenize olanak sağlıyor, her zaman en hızlı ve güvenilir kurye hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz. Acarkent kurye olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor, ihtiyaç ve taleplerinizin en doğru şekilde karşılanmasına özen gösteriyoruz.

Teknolojik gelişmeler, hayatımızın her alanını hızlandırmıştır. Alışveriş, bankacılık işlemleri, yazışmalar ve daha birçok işlem bilgisayarlar hatta cep telefonları aracılığı ile yapılmaya başlanmıştır. İşlem yapmak bu kadar kolay iken, şehir içinde dahi en az 2 günde tamamlanan kurye hizmetlerine olan ilgi azalmıştır.

Özellikle online ticaretin gelişmesi ile birçok işletme, daha hızlı ve taleplerine uyarlanabilecek hizmetler veren kurye firmalarını tercih etmeye başlamıştır. Acarkent kurye tam olarak bu noktada, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hazır beklemekte, İstanbul içi ve şehirlerarası yollarda en hızlı kurye hizmetini almanız için çalışmaktadır.

İşinizi büyütmek, online ticaret siteleri aracılığı ile aldığınız siparişleri zaman kaybetmeden müşterinize göndermek, her gönderinin hasarsız ve tam zamanında teslim edileceğinden emin olmak istiyorsanız, firmamızın kurumsal çözümleri aradığınız her şeyi bulmanızı sağlayacaktır.

Toplu ya da tek tek tercih edebileceğiniz, şehir içi veya şehirlerarası kurye seçeneklerimiz:

  • Acarkent kurye,
  • Arabalı kurye,
  • Otobüs kargo ve
  • Uçak kargo olarak ayrılmakta, dilediğiniz hizmete dilediğiniz zaman, ekonomik fiyatlarla ulaşmanız sağlanmaktadır.

Tüm gönderilerinizde hasarsız teslimat garantisi verilmekte, randevulu bir sistemle kurye hizmeti sağlanmakta ve tüm operasyon önceden planlanarak, tam zamanında gönderinizin teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Acarkent Kurye Hizmeti

Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti oluşturma odaklı bir anlayışla verdiğimiz hizmetlerin başında gelen Acarkent kurye hizmetlerimiz sayesinde, gönderinizin gün içerisinde, İstanbul’un neresine olursa olsun hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız. Modern kurye sektörünü yakından takip ederek, sektöre yön veren çözümler üretiyor, modern hayatın hızına uygun bir şekilde tüm kurye ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı oluyoruz.

Güvenli sürüş ve trafikte saygı kurallarına bağlı kalarak verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, hem kuryelerimizin, hem çevrenin hem de gönderilerinizin herhangi bir olumsuz durum yaşamasını engelliyor, günün her saati üstün bir kurye hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Farklı hizmet seçeneklerimiz, ekonomik fiyatlarımız ve modern teknoloji ile geliştirdiğimiz randevulu sistemimiz sayesinde, tüm gönderilerinizin tam zamanında, güvenle teslim edilmesini sağlıyoruz.

Talep ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek adına geliştirdiğimiz iş anlayışımız, 7/24 kesintisiz, güvenli ve ekonomik kurye hizmeti almanızı sağlamaktadır. Acarkent kurye hizmetlerimiz:

  • Normal kurye: mesai saatleri içerisinde, en fazla 240 dakika içerisinde teslimatın tamamlandığı ekonomik bir çözüm arıyorsanız,
  • Express kurye: 21:00’a kadar yararlanabileceğiniz, en fazla 120 dakika içerisinde teslimatın tamamlandığı, hızlı bir çözüm arıyorsanız,
  • Vip kurye: en fazla 1 saat içerisinde tamamlanma garantisi ile günün her saati yararlanabileceğiniz bir teslimat seçeneği olarak sunulmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde, hasarsız ve güvenli teslimat garantisi verilmekte, teslimat tamamlandığında bilgisi hem alıcısına hem de göndericisine iletilmektedir.

Acarkent kurye ayrıcalıklarından yararlanmak için tek yapmanız gereken ise bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizi arayarak kurye talebiniz olduğunu bildirmek ve kısa bir görüşme ile talep ettiğiniz saat ve zamana kurye randevunuzu oluşturmak olacaktır. Randevunuz oluşturulduktan sonra bulunduğunuz yere gelecek olan kuryemiz, gönderinizi teslim alarak teslimat sürecini başlatacaktır.

Ödemelerinizi kapıda, gönderinizi teslim ettiğiniz anda nakit ya da kart ile yapabilir, dilerseniz karşı ödemeli olarak kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İster işiniz, ister kişisel ihtiyaçlarınız için, her zaman hızlı, her zaman güvenli, her zaman ekonomik çözümler elde etmek için bizleri tercih edin.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp