İçeriğe geç

Kasımpaşa Kurye

Kasımpaşa Kurye
Kasımpaşa Kurye

Kasımpaşa kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz hizmetin hasarsız şekilde sunulabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Kurye hizmeti esnasında adreslerinize getirilen ürünlerin hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesi en önemli konular arasında yer almaktadır.

İşletme olarak kurye elemanlarımıza düzenli olarak verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri, kullandığımız motosikletlerin korunaklı bir yapıya sahip olması ve elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki yetenekleri sayesinde her zaman hasarsız bir kurye hizmeti sunma şansını yakalamaktayız. Sizler de hasarsız kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kasımpaşa kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimize kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz kurye hizmetinin bünyesinde zili çalmadan teslimat yöntemini de bulundurmaktayız. Bu yöntem sayesinde rahatsız edilmemesi gereken kişilerin rahatsız edilmeden kurye hizmetinin sunulması sağlanmaktadır. Deneyimli kurye elemanlarımız adreslerinize geldiği zaman sizleri telefon ile arayarak haber vermekte ve o şekilde teslimatı tamamlamaktadırlar.

Kasımpaşa Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarının işe alımları aşamasında titizlik içerisinde davranış sergilemekte ve yaptığımız denemeler sonucunda elemanlarımızı işe almaktayız. Yaptığımız denemeler sonucunda kurye sektöründe daha önce hizmet vermiş olan elemanları belirleyerek sunduğumuz hizmetin bu elemanlar sayesinde çok daha kaliteli şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca elemanlarımıza kurye sektöründe sigortalı olarak hizmet sunmuş olma şartını da sunmaktayız.

Kasımpaşa kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Acil kurye hizmeti sunabilmek için özel eğitim almış kurye elemanlarımız sizlere anlık olarak hizmet verebilmektedirler. Resmi evrakların kurumlara yetiştirilmesi, ilaç ihtiyaçları, yemek siparişleri gibi durumlarda acil kurye hizmeti verilmekte ve müşterilerimizin tüm mağduriyetleri giderilmektedir.

Ayrıca işletmemiz bünyesinde acil kurye hizmeti için özel olarak motosikletlerimiz bulunmaktadır. Bu motosikletlerimiz güçlü motor yapısına ve kaliteli manevra özelliğine sahip olmaktadırlar. Motorlarımızın bu özellikleri sayesinde tüm trafik sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara