İçeriğe geç

Kazasker Kurye

Kazasker Kurye
Kazasker Kurye

Günümüzde hızlanan yaşam temposuna bağlı olarak, pek çok sektöre olan talep artmıştır. Özellikle kargo sektörü en yoğun faaliyete sahip mesleklerden bir haline gelmiştir. Ancak İstanbul trafiği içerisinde normal araçlarla hızlı tempoya ayak uydurmak oldukça zordur. Firmamız bu duruma çözüm olarak motor ile teslimat imkânını geliştirmiştir.

Araçlar ile kargo teslimatlarının yapılması, gönderilerin planlanan tarihten daha geç bir vakitte gelmesine sebep olmaktadır. Motorlar ile yapılan teslimatlar da ise aynı gün içerisinde paketi alıcıya ulaştırmak oldukça kolaydır. Özellikle şirketler arasında gidip gelen evrak ve dosyalar için uzayan teslimat süreleri dezavantaj oluşturmaktadır. Kazasker kurye hizmetleri sayesinde trafik ile uğraşmaya gerek kalmadan istenilen her saatte paket göndererek, sorunsuz bir şekilde tamamlanan kargo sürecinden yararlanabilirsiniz.

Kargo ücretleri hakkında tek bir fiyat söylemek mümkün değildir. Mesafeler arasında belirlenmiş ücret tarifeleri bulunmaktadır. Ancak fiyatlar birden çok unsurun bir araya gelmesi ile birlikte belirlenmektedir.

  • Alıcı ve gönderici arasındaki uzaklık
  • Kargo teslimatı için seçilen araç tipi
  • Farklı türdeki teslimat seçeneklerinin talep edilmesi
  • Ek hizmetler
  • Hızlı teslimat talebi
  • Gönderinin boyutu ve özellikleri

Çağrı merkezimiz ile yapılan görüşmeler esnasında Kazasker kurye için talep edilen hizmetlere yönelik ücretler detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. En güncel fiyatlardan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kazasker Kurye Hizmeti

Kazasker kurye, sizler için günün her saatinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kuryeye ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma en yakın noktada bulunan kurye çalışanımız, sizlere ulaşmak için yola çıkmaktadır. Seyahat için gerekli olan belgelerin unutulması durumunda, VIP kurye seçeneğimiz ile aracınız kalkamadan belgelerinize ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerimizde herhangi bir sınırlama olmadığı için, müşterilerimize ulaşmaya her an hazır durumdayız.

Kargo süreci esnasında hasar gören paketler müşteriler için korkuya sebep olmaktadır. Kargoları taşıdığımız özel bölmeler, hassas ürünler için yüksek koruma sağlamaktadır. Yoğun trafik içerisinde ve dar geçişlerde bile paketlerin sarsılmadan gitmesini kolaylaştırmaktadır. Pasta, çiçek, gıda türleri ya da kırılabilecek eşyalarınızı güvenli bir şekilde alıcıya teslim etmekteyiz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara