İçeriğe geç

Bahçekapı Kurye

Bahçekapı Kurye
Bahçekapı Kurye

Bahçekapı kurye olarak verdiğimiz hizmette önceliğimiz hız ve güvenliktir. Müşterilerimizin de verdiğimiz hizmetten istediği, paketinin hasar görmeden taşınmasıdır. İçerik ne olursa olsun paketin firmamıza emanet olması ve emanetin de en güzel şekilde yeni sahibine ulaşması firma olarak bizim görevimizdir. Bunu sağlamak için de elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gerek donanım olarak en iyi motosikletlerle yola çıkıyoruz gerekse işe aldığımız personeli özenle seçiyoruz. Kişiliği, ahlakî değerleri, iş disiplini, iletişim yanı gibi pek çok kriteri değerlendirerek personelimizi tercih ediyoruz.

Bahçekapı kurye olarak işimize gösterdiğimiz ihtimam da müşterilerimiz tarafından fark ediliyor. Teslimatları zamanında ve sadece alıcısına yapıyoruz. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun, kuryelerimiz işinin ehli oldukları için hızlı bir teslimat için gereken önlemleri alıyor ve en kaliteli şekilde paketleri alıcısına bırakıyor.

Günümüzde ister semt sakini olsun ister iş sahibi herkesin kurye firmasının hizmetine ihtiyacı oluyor. Çünkü kimse trafikte vakit kaybetmek istemiyor. Ettiği zaman tasarrufu ile başka işler ortaya koyuyor. Günümüzde zamanın değeri git gide daha fazla önem kazanıyor. Bu sebeple de bizim gibi kurye hizmeti veren firmalara rağbet artıyor. Kaliteli hizmet yapanlar aradan sıyrılarak en çok tercih edilenlerin arasına giriyor.

Bahçekapı Kurye Hizmeti

Bahçekapı kurye olarak müşterilerimizin takdirini kazanarak bu takdire layık olmak için her zaman daha iyisine emek veriyoruz. Müşterilerimiz de bize güvenerek bizimle çalışmaya devam ediyor. Çünkü biliyorlar ki bizim hizmetimiz kendilerine pek çok avantaj sağlıyor:

  • Kurye hizmetimiz hızlıdır.
  • Acil durumlarda en süratli hizmeti sağlarız.
  • Güvenlik önlemlerimizi en üst seviyede tutarız.
  • İster şehir içi ister dışı her ile, ilçeye, semte, mahalleye teslimat yaparız.

Hira Kurye olarak amacımız müşterilerimize kaliteyi uyguna sunabilmektir. Bunun için de ekiplerimiz çok çalışır. Farklı seçeneklerle, farklı hizmet unsurlarıyla tercihleri arttırarak her ihtiyacın görülmesi için çabalıyoruz. Unsurlara göre de farklı fiyat politikası uyguluyoruz. Böylece kademe kademe en uygun şekilde teslimattan yararlanmak mümkün oluyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp