İçeriğe geç

Halkalı Kurye

Halkalı Kurye
Halkalı Kurye

Halkalı kurye olarak alanında en iyi hizmetleri sunuyor, müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyoruz. Günümüz içerisinde taşımacılığa olan önem gün geçtikçe artıyor. Bu sektöre olan ihtiyaçları firmamız fazlasıyla karşılıyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizlere emanet ettikleri paketleri güvenle muhafaza ediyor ve istedikleri adreslere en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Tecrübeli personellerimiz ile sistematik çalışmalar yürüterek belirli tarihler içerisinde paketlerinizi sizlere teslim ediyoruz. Bizler firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veriyor ve herhangi bir durumda en doğru çözümleri üreterek kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Firma olarak çok çeşitli hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Büyük ve küçük paketler için en uygun araçlara sahibiz. Gerekli tüm donanımlara sahip olan firmamız ve yollara hakimiyeti olan kuryelerimiz sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz. Bizlere günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti kazanacağınızın garantisini sizlere verebiliriz.

İstanbul gibi büyük şehirlerin en büyük sorunu trafik ve kalabalıktır muhtemelen. Bir yerden bir başka yere ulaşım sağlamak meşakkatli ve zaman isteyen bir uğraş haline geldi. Özelliklede yoğun bir iş hayatına sahip insanlar için bu oldukça güç hale geldi. Buna ek olarak birde acil ulaştırılması gereken evrak, dosya gibi gönderiler için fazlasıyla zaman isteyen bir durum oluşturuyor. Bu soruna en etkili yöntem moto kurye hizmetleridir. Gönderilmesini istediğiniz paketleri moto kuryeler aracılığı ile istediğiniz adreslere ulaştırabilirsiniz.

Ne bir zaman kaybı yaşar ne de bunun stresini yaşamak zorunda kalmazsınız. Moto kuryeler araçlarının boyutları sebebi ile trafikte kolayca yol aldığı gibi dar ve kalabalık yerlerde de bu performansı gösterir. Halkalı kurye olarak sizler için bu hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Küçük boyutlu her türlü paketlerinizi bizlere emanet edebilir ve bizlerde istediğiniz adreslere teslim ederiz. Alanında deneyimli kuryelerimiz ile en kısa sürede paketlerinizi teslim alacağınızın garantisini verebiliriz. Halkalı kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Halkalı Kurye Hizmeti

Alanında gerekli tüm eğitimlere sahip ekibimiz ile bu sektör içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Halkalı

kurye olarak bulunduğumuz bölgede hizmetlerimizi yapıyoruz. Birçok paketlerin gönderimlerini motorlu kuryelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Küçük boyutlu olan her türlü yasal paketlerin taşınmasını yapıyoruz. Fakat bazı yasaklı içeriği olan paketlerinizin teslimatlarını yapmıyoruz. Bunlardan bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz:

 • Canlı hayvan
 • Kimyasal maddeler
 • Patlayıcı maddeler
 • Yanıcı maddeler
 • Değerli mücevherler
 • Nakit para
 • Çek, senet, bono, tahvil
 • Sigara
 • Uyuşturucu
 • Alkol
 • Silah
 • Reçetesiz ilaç gibi birçok yasaklı içeriklere sahip paketlerin taşınmasını ve teslimatlarını yapmıyoruz. Bu gibi paketleri dışındaki yasal olan her türlü gönderilerin teslimatlarını yapıyoruz.

Motorlu kurye hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde istediğiniz adreslere paketlerinizi taşıyarak teslim ediyoruz. Sizlerin bilgisi dahilinde olmayan hiç kimseye gönderilerinizi teslim etmiyoruz. Bu konuda tüm müşterilerimizin hassasiyetlerine önem göstererek hizmetler sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Halkalı kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizlere ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere 7/24 dilediğiniz zaman ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bizler firma olarak bu sektör içerisinde birden fazla müşterimize hizmetler sunduk. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini gözeterek hizmetlerimizi sunmaya gayret ettik. Hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatacak faaliyetlerde bulunmadık. Emanetlerini en iyi şekilde muhafaza ediyor ve kişisel bilgilerini en iyi şekilde koruyoruz. Kuryelerimiz ve diğer personellerimiz müşterilerimizin emanetlerine el sürerek kötü niyetli eylemlerde bulunmuyor. Sizlerin mahremiyetlerine gereken hassasiyeti göstererek hizmetlerimizi yapıyoruz. En uygun araçlarımız ile gerekli önlemleri alarak istediğiniz araçlara taşıyor ve teslim ediyoruz. Sizlerin bilgisi dahilinde olmayan hiç kimseye paketlerinizi teslim etmiyoruz.

Tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Hiçbir şekilde piyasa değerinin üstünde bir rakam sunmuyoruz. Bütçelerinizi aşmayarak en kaliteli hizmetleri sunmanın gayreti içindeyiz. Halkalı kurye olarak birden fazla müşterimizin memnuniyetlerine ortak olduk. Her zaman müşterilerimizin hassasiyetlerini önemseyerek en kaliteli hizmetler sunmaya gayret ettik. Tüm kurye hizmetlerimizde en makul rakamlar ile en özel hizmetlerimizi yaparak %100 müşteri memnuniyeti yakaladık. Sizlerde eğer bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp