İçeriğe geç

Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Kurye
Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu kurye işletmesi olarak siz önemli müşterilerimize her zaman hasarsız şekilde hizmetler sunmakta ve bu hasarsız hizmetler sayesinde sunduğumuz hizmete karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. Sunulan hizmetlerin hasarsız olması adına kullandığımız motorlarımızın güvenli hale getirilmesini, kurye personellerimizin gerekli olan eğitimleri almalarını, teknolojik sistemlerimizin güncellenmelerini sağlamakta ve bu özellikler sayesinde hasarsız hizmet konusunu başarılı olarak yerine getirmekteyiz. Hasarsız olarak sunduğumuz kurye hizmetlerimizin tamamı müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır.

Gümüşsuyu kurye işletmesi olarak bünyemizde uzun senelerden bu yana hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına ürün bilgileri alanında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde güvenli hizmet şartını yerine getirmekteyiz. Ürün bilgileri eğitimlerinde her ürünün hassasiyet yapıları elemanlarımıza anlatılmakta ve bu sayede ürünlerin motorlara yerleştirilmeleri aşamasında zarar görmeyecekleri bir plan dâhilinde yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Bu şekilde planlı ve düzenli bir şekilde yerleştirilmeleri yapılan ürünler en ufak bir hasar dahi almadan siz değerli müşterilerimize teslim edilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Gümüşsuyu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde pek çok noktaya özen ve önem göstermekteyiz. Özen ve önem gösterdiğimiz noktalardan bir tanesi de güzergâh belirleme konusu olmaktadır. Belirlenen güzergâhların çevresel faktör araştırmaları sonuçlarında belirlenmesi kaliteyi ortaya çıkaran en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Trafik yoğunluk durumları, asfalt çalışmaları ve inşaat çalışmaları gibi etkenler güzergâh belirleme noktasında en önemli noktalarda bulunmakta ve sunulan hizmetlerin hızlı bir şekilde sunulmasını etkilemektedir.

Gümüşsuyu kurye işletmesi olarak müşterilerimizin aldıkları hizmetler karşısında yapacakları ödemeleri EFT ve FAST olarak yapabilmelerini sağlamakta ve müşterilerimize büyük kolaylıklar sunmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde telefonlarınızda bulunan mobil bankacılık uygulamalarınıza giriş yapmak suretiyle sizlere aktardığımız IBAN ve hesap numaralarımıza saniyeler içerisinde ödemelerinizi yapabilir ve gönlünüzce her türlü hizmeti alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi sizlerin memnuniyetlerinin kazanılması adına belirlenmiştir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara