İçeriğe geç

Samatya Kurye

Samatya Kurye
Samatya Kurye

Teknolojinin ve altyapının gelişmesiyle birlikte kurye çalışmalarına olan talep her geçen gün artmaktadır. Bizlerde kargo sektöründe, gelişmiş hizmet seçeneklerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. İstanbul içerisinde her adrese paket iletebilirsiniz. Bununla birlikte hem şehir içi hem şehirlerarası kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin her noktasına gönderi iletilmektedir.

Samatya kurye çalışmalarımızı tercih etmeniz durumunda, pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun teslimat süreçleri ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sizlerde internet sitemiz üzerinden hizmet seçeneklerimizi inceleyebilir, tek tıkla kurye talebinde bulunabilirsiniz.

  • Profesyonel çalışma kadrosu
  • 7/24 kurye hizmeti
  • Hızlı teslimat avantajı
  • Uygun fiyat seçenekleri
  • Farklı teslimat türleri.

Kurye ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz yararlanabilsin diye kesintisiz hizmetler sunuyoruz. Günün hangi saati olduğu fark etmeksizin, Samatya kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gündüz mesai saatlerimiz 09:00 ile 19:00 saatleri arasındadır. Hafta sonu için bu saatler 09:00- 17:00 şeklindedir. Ancak mesai saatlerinden sonrada hizmet verebilmek adına gece kurye seçeneğimizi çalışmalarımızın arasına ekledik. Hangi saatte olduğu fark etmeden, her türlü ürün için kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri temsilcimizle yapılan görüşmelerle veya whatsapp uygulaması üzerinden kolayca randevu oluşturulmaktadır. Herhangi bir sıra beklemeden, direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Samatya Kurye Hizmeti

Kurye ücretlerimiz, sektör şartlarına göre çok uygun seviyededir. Farklı teslimat seçenekleri ve araç tipleri sayesinde bütçenize uygun hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Samatya kurye ücretleri için farklı unsurlar dikkate alınmaktadır.

Alıcı adresin uzaklığı en etkili maddelerden biridir. Bir diğer önemli unsur ise gönder boyutudur. Bunlara ek olarak; araç tipi, teslimat türü gibi farklı seçeneklerde fiyatlarda değişiklik yaşanmasına sebep olmaktadır. En doğru fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın!

Kurye hizmeti için başvuruda bulunmanızın hemen ardından, bulunduğunuz noktaya en yakın konumdaki kurye çalışanımız yola çıkmaktadır. Paketleri sizlerden teslim aldıktan sonra kuryelerimiz gerekli kayıtları ve bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Teslimat süresi boyunca, sizlere verilen gönderi takip numarası ile paketin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Paket alıcıya teslim edildiğinde, müşterilerimize gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara