İçeriğe geç

Nurtepe Kurye

Nurtepe Kurye
Nurtepe Kurye

Nurtepe kurye işletmesi olarak kurye sektöründe hizmet vermenin gerekliliği olan tüm özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde hem hizmetimizin kalitesini artırmakta hem de müşterilerimizin takdir ve memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz. İşletme olarak siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz kurye hizmeti esnasında kullandığımız yüksek modelli motorlar, teknolojik sistemler sayesinde her zaman sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde hizmet sunmaktayız. İşletmemiz bünyesinde çalışan elemanlarımız kendilerini devamlı olarak geliştirmek için çalışmalar ve araştırmalar yapmakta ve bu gelişme sayesinde sunulan hizmet her zaman memnun edici seviyede yer almaktadır.

Nurtepe kurye işletmesi olarak kurye hizmetinin hızlı bir şekilde sunulması gerektiğinin bilincinde olmakta ve bu bilinç sayesinde hizmetimizi hızlı olarak sunmaktayız. Sunulan hizmetin hızlı olabilmesi için kurye elemanlarının motor kullanımı konusunda yetenekli olmaları, kullanılan motorların manevra kabiliyetlerinin fazla olması ve doğru bir şekilde güzergâh belirlenmesi gerekmektedir. Bu özellikler aynı anda devreye girdiği zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacağı şekilde hizmet almaları sağlanmaktadır.

Nurtepe Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin en önemli materyali olan motorlara çok büyük oranda önem göstermekte ve önem ışığında motorlarımızı seçmekteyiz. Seçtiğimizin motorların manevra kabiliyetleri, motor güçleri her zaman en üst seviyelerde yer almakta ve sunulan hizmetin hızını, kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca işletme olarak kullandığımız tüm motorların periyodik bakımlarını zamanında ve dikkatli bir şekilde yaptırmakta ve bu sayede kurye hizmeti esnasında arıza riskini en az seviyelere indirmekteyiz.

Nurtepe kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti karşısında pek çok ödeme seçeneği sunmaktayız. Bu ödeme seçenekleri internet üzerinden kredi kartları ve bankomat kartları ile ödeme veya kapıda ödeme seçeneği ile nakit veya yine kartlarınız ile ödeyebilme imkânlarını ortaya koymaktadır. Siz müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre bu yöntemler arasından kendinize uygun olana seçme imkânınız bulunmakta ve gönlünüzce alışveriş yapabilme olanağına sahipsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp