İçeriğe geç

Orhanlı Kurye

Orhanlı Kurye
Orhanlı Kurye

Orhanlı kurye işletmesi olarak sizlere her zaman güvenilir, kaliteli, hızlı ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu şekilde bir hizmet sunmak için önemli özelliklere sahip olmak gerekmektedir. İşletme olarak her şeyden önce bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübeli ve profesyonel olmalarına çok büyük önem göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı personellerimize işe alırken gerekli tüm sınavlardan geçirmekteyiz. Ayrıca belli yıllar aralığında hizmet sunacakları kurye sektöründe sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmaktayız. Bu testler sayesinde personellerimizin yeteneklerinden ve deneyimlerinden emin olmaktayız.

Bu şekilde işe alımlarını gerçekleştirdiğimiz personellerimize hizmet sunmaya başlamadan önce ilk bir ay sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Ayrıca düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım eğitimi de vermekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında teknolojiden faydalanmak konusunda da hassas bir davranış içerisinde bulunmaktayız.

Motorlarımız da bulunan araç takip sistemi sayesinde müşterilerimizin siparişlerini anlık olarak takip etmelerini ve kendilerini hazırlamalarını sağlamaktayız. Bünyemizde çalışan elemanlar motor kullanımı konusunda yetenekli ve tutkulu kişilerdir. Bu sebepten dolayı motorlara gözleri gibi bakmakta ve tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktadırlar. Tüm bu özellikleri sizlere sunarken aynı zamanda en uygun fiyatları da beraberinde sunmaktayız. Orhanlı kurye işletmesisizlere sunduğumuz tüm bu özelliklerin ortak amacı sizlerin memnuniyetinizi kazanmaktır.

Orhanlı kurye işletmesi olarak kaliteli hizmet vermenin en önemli konular arasında yer aldığının farkındayız. Bu sebepten dolayı sunduğumuz hizmetin kaliteli olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Kurye elemanlarımızın donanımlı kişiler olması, kullandığımız motorların yüksek modelli ve bakımları yapılmış motorlar olması, ürünlerinizi adreslerinize taşırken zarar görmemesini sağlayacak özellikler bulmamız sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak müşterilerimizin bizden beklentilerinin çok iyi bir şekilde farkındayız. Güvenli ve hızlı bir hizmet istenilmektedir. Orhanlı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin hızını artırarak ve siparişlerinizin güvenli bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlayarak kalite konusunda artış sağlamaktayız. Ayrıca sizlere sunduğumuz hizmet esnasında çeşitli şekilde ödeme ve teslimat seçenekleri sunmakta ve müşterilerimizin günlük durumlarına göre rahatça sipariş verebilmelerini sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde bulunan yedek kurye elemanlarımız sayesinde de sunduğumuz hizmetin kalitesi en üst seviyelere çıkmaktadır.

Orhanlı Kurye Hizmeti

Orhanlı kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde hızlı bir hizmet sunmaktayız. Sunulan hizmetin hızlı olabilmesi için birkaç özelliğin aynı anda bulunması gerekmektedir. Kullanılan motorların mevsimlik lastik değişimlerinin, fren bakımlarının, motor bakımlarının ve tüm periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekmekte ve hizmet esnasında sorun yaşanmaması sağlanmaktadır. Ayrıca düzenli aralıklar ile motorlarımızın yüksek modeller ile değişimleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri sayesinde de sunulan hizmetin hızı artırılmaktadır. İşletme olarak kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım eğitimleri vermekteyiz. Bünyemizde kullandığımız teknolojik sistemlerin anlık olarak güncelleniyor olması da verdiğiniz siparişlerden anında haberdar olmamızı ve hiç vakit kaybetmeden hizmete başlamamızı sağlamaktayız. Kullandığımız navigasyon sistemleri ve kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri ışığında adreslerinize giden en kısa güzergâh belirlenmekte ve kuryeleriniz en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Orhanlı kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmet esnasında birçok ödeme yöntemi de sunmaktayız. Müşterilerimizin günlük maddi durumlarına istedikleri yöntemi seçerek gönüllerinde alışveriş yapmalarını sağlamaktayız. İnternet üzerinden sipariş verirken kapıda ödeme ve kart ile ödeme yöntemlerini seçebilirsiniz. Günlük olarak maddi durumlarımız değişkenlik gösterebilmektedir. Gün gelir üzerimizde nakit para bulunmaz kartlarımızda para bulunur, gün gelir kartlarımızda para bulunmaz sadece nakit paramız bulunur.

Bu durumlar karşısında hangi şekilde ödeme yapmak istiyorsanız o yöntemi seçerek ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilir veya kapıda ödeme yöntemi seçmek suretiyle kurye elemanlarımız aracılığı ile nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu yöntemlerin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak ve aldığınız hizmet karşısında mutlu olmanızdır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara