İçeriğe geç

Taşkışla Kurye

Taşkışla Kurye
Taşkışla Kurye

Taşkışla kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde kullanılan en önemli materyalin motorlar olduğunu çok iyi bilmekte ve bu sayede motorlarımızın kaliteli, yüksek modelli, bakımlı ve donanımlı olmalarını sağlamaktayız. Kullandığımız tüm motorlarımızın periyodik bakımları anlaşmalı olduğumuz işletmeler tarafından kaliteli ve orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Ayrıca motorlarımızın tüm lastik değişimlerini zamanında ve mevsimsel olarak yaptırmakta ve bu sayede trafik kaza risklerini en alt seviyelere indirmekteyiz. Motorlarımız özelinde yaptığımız bu çalışmalar müşterilerimizin mağduriyetlerini ortadan kaldırmakta ve memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır.

Taşkışla kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize teknolojik sistemlerimiz, deneyimli kurye elemanlarımız, kaliteli motorlarımız ve çeşitli ödeme seçeneklerimiz ile hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz bünyesinde bu özelliklerin bulunması bizleri kaliteli işletmeler arasında her zaman ilk sıralara yerleştirmektedir. İşletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman çeşitli indirimler ve uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu sayede maddi olarak zorlanmamanızı sağlamaktayız.

 Ayrıca işletme olarak çok fazla eleman ile hizmetler sunmakta ve bu sayede günün her saatinde hizmet sunabilme şansına sahip olmaktayız. Bünyemizde çok fazla sayıda teslimat seçeneği bulunmakta ve müşterilerimizin kendilerine uygun teslimat yöntemini mutlaka bulabilmelerini amaçlamaktayız. İşletme olarak sizlere sunduğumuz tüm bu özelliklerimizin ortak amacı sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasıdır.

Taşkışla Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize acil kurye hizmetleri sunmakta ve bu sayede sizlerin tüm isteklerinizi zamanında yerine getirmekteyiz. Acil kurye hizmetleri bünyesinde acil evrak hizmetleri, acil ilaç hizmetleri gibi önemli hizmetler yer almakta ve insanlar tarafından çok fazla şekilde talep edilmektedir.

Taşkışla kurye işletmesi olarak siparişlerinizin nakliyesi aşamasında her zaman güvenli, hızlı ve kısa güzergâhlar belirlemekteyiz. Belirlediğimiz güzergâhlarımız trafik yoğunluğu, asfalt çalışmaları, inşaat çalışmaları gibi etkenlerin göz önünde bulundurulması ile belirlenmekte ve sizlerin mağdur olmamanız sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız navigasyon sistemlerinin devamlı güncel tutulması da belirlenen güzergâhların sorunsuz olmasını sağlayan en önemli etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp