İçeriğe geç

Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Kurye
Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Bakırköy’ün mahallelerinden birisidir ve daha çok Florya adıyla anılmaktadır. Geniş bahçeli, büyük balkonlu, havuzlu evler ve sitelerin yoğun olduğu mahallemiz özellikle 2000’lerden sonra büyük gelişme kaydetmiştir. Hem ilçemiz takımının maçlarını oynadığı stadyum hem de Galatasaray’a ait Florya Metin Oktay Tesisleri mahallemizde yer almaktadır. Bunun yanında daha pek çok sosyal tesise, işletmeye, ofise de ev sahipliği yapması nedeniyle yılın her döneminde Şenlikköy çok hareketli bir yapıya sahiptir.

İstanbul’un tamamındaki gelişmeler ve değişmeler Şenlikköy genelinde de fazlasıyla hissedilmektedir. Özellikle alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ve e-ticaretin artması, iletişim ve ödeme kanallarının çoğalması çok daha farklı uygulamaların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Şenlikköy kurye uygulamalarımız mahallemiz genelinde hızlı ve güvenli taşımacılığın adresi olmakta hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz günün her anında hizmet alabilmektedir.

Şenlikköy kurye çözümlerimizle yılların bilgi, brikim ve deneyimiyle öne çıkıyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, özverili, bilgi birikimi yüksek, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ilke edinen bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren süreci kontrol altına almakta, paketlerinizin en hızlı ve en zahmetsiz şekilde alıcısına ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Şenlikköy genelinde her zaman hizmete hazırız. Bireysel paketlerinizin ya da kurumsal paketlerinizin tamamı için taşıma hizmeti verebiliyoruz. Bunun için her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde yer alıyoruz. 7/24 her zaman bize ulaşabilir, randevu talep edebilir ve paketlerinizi dilediğiniz adresler arasında taşıtabilirsiniz.

En yakın Şenlikköy kurye servisi olarak uyuşturucu maddeler, alkol, yanıcı maddeler, sahte ilaçlar, patlayıcı maddeler, radyoaktif maddeler, silah, resmi olmayan cinsel ürünler gibi yasal olarak taşınması ve bulundurulması yasak olan ürünleri taşımıyoruz. Bunlar dışında her türlü paketinizi güvenle taşıyabiliyoruz.

İlk günden bu yana özellikle evrak, paket, ruhsat, plaka, yedek parça, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, kimlik, pasaport, ehliyet, meyve, numune, tekstil, gıda, hediye, fatura, bilgisayar, telefon, diş malzemeleri taşımamız fazlaca talep edilmektedir. Ayrıca laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, resmi ve yasal her ürünler, davetiye, toplu dağıtımlar (basın, dergi, matbuat gibi), bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi taşıyabilmekteyiz.

Şenlikköy Kurye Hizmeti

Şenlikköy kurye uygulamalarını geleneksel kargolardan ayıran en büyük özellik hızlı olmasıdır. Modern yaşamda ihtiyaçların çok daha acil karşılanması talebi ile birlikte geleneksel kargolar çoğu kez yetersiz görülmekte, kuryelerimiz ile çok daha hızlı taşımacılık yapıldığından daha fazla talep görmektedir. Bununla birlikte Hira Kurye olarak daima daha iyisi için çalışıyor, buna bağlı olarak da farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Her bir Şenlikköy kurye modelimiz markamızın avantajlarını taşımakla birlikte her birinin taşıma süreleri, taşıma detayları değişmektedir. Bu da her müşterimize ihtiyacına en uygun seçimi yapabilme fırsatı veriyoruz. Başlıca şu modellerle size en uygun kuryeyi seçme fırsatı veriyoruz:

  • Normal kurye: Aynı gün içinde teslim edilmesi yeterli olan paketleriniz için en ekonomik Şenlikköy kurye modelimiz normal kuryedir. 40 dakika içinde paketleriniz adresten alınıp 210-240 dakika içinde alıcısına teslim edilmektedir. Mesai saatleri içinde taşıma yapılmakta, güvenli teslimat avantajı sunulmaktadır.
  • Ekspres kurye: Daha hızlı Şenlikköy kurye taleplerinize ekspres Şenlikköy kurye modelimizle cevap veriyoruz. Talepte bulunduğunuzda 30 dakika içinde alım yapıyor, sabah 9, akşam 9 saatleri arasında taşımacılık yapıyoruz. 90 ila 120 dakika arasında paketlerinizi alıcısına güvenli biçimde ulaştırıyoruz.
  • Vip kurye: Çok daha acil talepleriniz için Vip Şenlikköy kurye ile cevap veriyoruz. 20 dakika içinde alım yapıyor, 45 ila 60 dakika içinde teslimat yapıyoruz. 7 gün, 24 saat taşımacılık yapabildiğimiz için günün hangi saatinde olursa olsun kurye desteği alabilmenizi ve en acil ihtiyaçlarınızı dahi karşılayabilmenizi sağlıyoruz.
  • Arabalı kurye: Aynı kalite ve güvenilirlikte motorla taşınamayacak paketlerinizi arabalarımızla da taşıyor, istenen noktalar arasında zahmetsiz taşımacılık yapıyoruz.

Şenlikköy kurye alanında aynı zamanda en ucuz kurye olmayı başarıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin teslim alınıp taşınacağı adresler arasındaki mesafeye, paketinizin özelliklerine, tercih edeceğiniz kurye çeşidine göre belirlenmektedir. Her zaman Hira Kurye bünyesinde en uygun fiyat avantajları sizleri beklemektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp