İçeriğe geç

Akaretler Kurye

Akaretler Kurye
Akaretler Kurye

Akaretler’de kurye hizmetine olan ihtiyaç dolayısıyla firmamız, Akaretler kurye olarak semtte 7/24 çalışır. Semtten semte veya başka şehre olan gönderi ihtiyacını karşılayarak müşterilerine destek veren firmamız, kaliteli çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. Özellikle semtin yoğunluğu ve İstanbul’un nüfusuyla birlikte trafiği göz önünde bulundurulduğunda kurye hizmetine olan ihtiyacın artmasının normal olduğu görülür.

Firmamız artan ihtiyaçlara ve taleplere yanıt verebilecek kapasitededir. Günde onlarca teslimatı aynı anda yapan motosikletlerimiz ve araçlarımız vardır. Kuryelerimiz yoğun tempoda çalışmaya alışkındır. Hizmetin zamanında ve istenen şekilde yapılabilmesi için personelimiz dikkatli çalışır.

Akaretler kurye ekibimiz, verdiği etkin hizmetlerle her zaman ilk sıralarda tercih edilen firmalar arasındadır. Müşterilerimize doğru, süratli ve kaliteli hizmet sağlayabilmek için profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Elemanlarımızın amacı, ilk olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı başarmaktır. Her bir kurye hizmeti müşterimizin özelinde değerlendirilir.

Müşterimizin gönderisinin ebadına göre motosiklet veya araç belirlenir. Gönderinin hangi hızda teslim edileceği, teslimin hangi saatte yapılacağı gibi detaylarla bir planlama yapılır. Hem teknik hem de donanım olarak bu planlamanın en üst düzeyde gerçekleşmesi sağlanır.

Akaretler Kurye Hizmeti

Akaretler kurye hizmetimiz kendi sektöründe hem cazip fiyatlı hem de üst düzey kalitesiyle müşterilerine her daim destek için hazırdır. Yenilikçi yapımız yazılımlarımızı ve donanımımızı yenileyerek süratli ve etkin taşımacılık konusunda bizi her zaman lider bir firma konumunda tutmaktadır. Personelimizin özeni ve tecrübesi de kesintisiz ve daima müşterisini önceleyen bir yapıda hizmet verebilmeyi mümkün kılar.

Hira Kurye firması olarak ticari kaygıdan uzak, kaliteyi ilk sırada tutarak hizmet veriyoruz. Bu anlayış müşterilerimizin bizi değerlendirerek kendisini değerli hissetmesine sebep olmaktadır. Çünkü öncelik her zaman müşterimizindir. Bunu gören ve bizimle çalışan bireyler ve kurumlar hizmetlerimizden duydukları memnuniyeti ve gördükleri kaliteyi dile getirir. Makul fiyatlarla sağladığımız hizmetlerimize istediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Web sayfamız
  • Kurumsal e-postamız
  • GSM numaralarımız
  • WhatsApp uygulamamız ile her zaman destek vermeye hazırız.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp