İçeriğe geç

Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye
Çağlayan Kurye

İstanbul’un nüfusu yoğun semtlerinden mahallelerinden biridir. Mecidiyeköy’e ve Şişli’ye yakınlığı araç trafiğini de etkiler. Kurye hizmetlerinin en yoğun kullanıldığı yerlerden biri olduğu için firmamız Çağlayan kurye hizmeti vererek bu bölgede çalışmalarına devam eder.

Müşterilerimiz bankalar, kurum ve kuruluşlar, çeşitli iş kollarından işverenler ve semt sakinlerinden oluşur. Müşterilerimizin çeşitliliği gönderilerin de farklı boyutta ve içerikte olmasını sağlar. Evraklardan numunelere, kişisel belgelerden özel gün hediyelerine çok farklı çeşitlilikteki gönderileri en özenli şekilde taşıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşterilerimiz de memnuniyetlerini dile getiriyor.

Çağlayan kurye ekibimiz, 7/24 hizmet vererek günün her saati çalışmalarına devam eder. Kurye hizmeti taleplere yönelik olarak çalışma yapmayı gerektiriyor. Aynı zamanda yoğun trafikte kalan kuryelerimizin iş temposuna dayanabilecek kapasitede olmaları işimizin kalitesini ortaya koyuyor. Kuryelerimiz firmamızın görünen yüzü ve bizi temsilen sahada yer alıyor. Bu yüzden gerek sahadaki gerekse kurum içindeki ekibimizi seçerken titiz davranıyoruz.

Kaliteli bir hizmet sunabilmenin en temel prensipleri de dakik olmak, dikkatli olmak, planlı olmak, aynı zamanda ekiple koordineli bir şekilde çalışmaları yürütebilmektir. Personelimiz bu prensiplere uyduğu için biz de firma olarak başarılı hizmetlere imza atabiliyoruz.

Çağlayan Kurye Hizmeti

Çağlayan kurye alanında hizmet veren personelimiz, hızlı ve güvenilir teslimat yapılması için teslimatın her aşamasını ince ince planlar. Merkezimizi aradığınızda personelimiz bilgilerinizi alır ve sizin için bir kuryemizi yönlendirir. Tercih ettiğiniz hız ve saat doğrultusunda hizmetiniz başlar.

Çağlayan’da İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götüren ekibimiz, hizmet verdiği bölgenin bütün sokaklarına ve iş kollarına hâkimdir. Teslimatın süratle ve güvenilir şekilde yapılması için hem personelimizin özenine ihtiyaç vardır hem de motosikletlerimizin donanımlı yapısı hızlı manevra yapmayı sağlamalıdır. Bu unsurlar bir araya geldiğinde özenli ve kaliteli bir hizmet de ortaya çıkmış olur.

Ulaşıma ve paketlere gösterdiğimiz özenle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda uygun fiyatlarla müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını istiyoruz. Bunun için de çok emek veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp