İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye
Acıbadem Kurye

Büyük bir kısmı Kadıköy ilçesinde diğer kısmı da Üsküdar’da yer alan Acıbadem, modern çizgisi, şirin ve sıcak bir mahalle yapısına sahip olması aynı zamanda da merkezi konumu sayesinde İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden biridir. Bu mahallenin sakinleri ve burada bulunan iş yerleri, İstanbul’un her noktasına ulaşabilecekleri toplu taşıma seçeneklerine, merkezi konumu sayesinde de birçok noktaya çok kısa sürede varabilecek lükse sahiptirler. Mahalle, eşsiz yapısı gereği İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olma özelliği taşımaktadır.

Eskinin samimi yapısı ile modern hayatın lüks ihtişamının bulunduğu bu mahallede verdiğimiz Acıbadem kurye hizmetlerimizle 7/24 yanınızda yer alıyor, buradan tüm Türkiye’ye üst düzey taşımacılık yapıyoruz. Acıbadem’in yüksek kalitesine uygun kurye hizmetlerimiz, kesintisiz iş anlayışımız, güler yüzümüz ve modern taşımacılık anlayışımızla tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için modern çözümlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

İnsanlar, toplu medeniyetler kurmadan önce dahi, iletişim ve taşımacılık ihtiyacı duymaktaydılar. Bu ihtiyaçları çok eskilerde kuşlar, atlar ve develer ile yapılan posta ve kargo işleri ile karşılanmakta idi. Gün geçtikçe değişen hayat, teknolojinin gelişmesini de yanında getirerek, mektup ve eşyaların taşınmasında hızlanmayı sağlamış, modern zamanlarda ise artık geleneksel kargo yerini yeni nesil kuryelere bırakmaya başlamıştır.

Firmamız, yeni nesil kurye anlayışını içtenlikle benimseyerek çıktığı bu yolda, İstanbul’un en çok tercih edilen kurye firmalarından biri haline gelerek, modern hayatın içerisinde, Acıbadem’den tüm Türkiye’ye uzanan geniş bir ağ ile kurye hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz tek bir evrak, dilerseniz bir elektronik eşyanın en fazla 24 saat içerisinde yerine ulaştırılması için Acıbadem kurye hizmetinizdedir.

Modern kurye anlayışımız, hem İstanbul içinde hem de il dışına olan gönderilerinizde en iyi şekilde yararlanabileceğiniz hizmetleri ayağınıza getirmektedir. Firmamız tarafından verilen kurye hizmetleri:

 • Motorlu kurye,
 • Arabalı kurye,
 • Otogar kargo ve
 • Uçak kargo olarak verilmektedir.

Tüm hizmetlerimizde hız, güvenlik ve kalite ön planda tutulmakta, %100 müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile çalışmalarımız dur durak bilmeden devam ettirilmektedir.

Şehir içinde dakikalarla tamamlanan kurye hizmetlerimiz, şehir dışında da en hızlı ve güvenli şekilde tamamlanması ile bilinmekte, günümüze uygun modern bir kurye anlayışı, bizimle çalıştığınız her an sizlere sunulmaktadır.

Acıbadem Kurye Hizmeti

İstanbul, yoğun nüfusunun getirdiği yoğun yaya ve araç trafiği ile ünlenmiş, uzun tarihi ve mimarisinin yanı sıra Türkiye’nin ticari ve iş merkezi olarak varlığını sürdüren bir şehirdir. Bu şehirde 7/24 hayat devam etmekte, hem gündelik yaşamın gereksinimleri için eğlence ve iş merkezleri, hem de turizm açısından önemli noktalar sürekli faaliyet göstermektedir.

Bu kadar canlı bir hayatın sürekli devam ettiği İstanbul’da zaman kaybı yaşamamak adına ihtiyaç duyulan kurye hizmetleri ise Acıbadem kurye hizmetlerimiz ile sunulmakta, müşterilerimizin zaman problemlerini ortadan kaldıracak servisler verilmektedir.

Moto kurye hizmetlerimiz sayesinde, ister işiniz için resmi bir evrak ister eşiniz için bir son dakika hediyesi, bulunduğunuz yerden teslim alınıp en kısa zamanda teslim edilerek, zaman kaybı yaşamanızın önüne geçilmektedir.

Acıbadem’in merkezi konumundan yararlanarak geliştirdiğimiz iş anlayışımız, Acıbadem’den tüm İstanbul’a kısa sürede taşımacılık yapmamızı sağlamaktadır. Yoğun trafikten etkilenmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde gönderinizi teslim edecek olan Acıbadem kurye ekibimizden dilediğiniz zaman dilediğiniz konuda profesyonel destek alabilir, güler yüzlü ve saygılı iletişim anlayışına sahip müşteri destek hattımızla içiniz rahat bir şekilde dilediğiniz konuda iletişim kurabilirsiniz.

Moto kurye hizmetlerimiz kesintisiz olarak verilmekte, motosiklet ile taşıması yapılabilecek olan;

 • Hediyelikler, canlı bitkiler ya da süs çiçekleri,
 • Küçük ve orta boyutta elektronikler ya da süs eşyaları,
 • Kıyafet, örtü, terlik ya da ayakkabı gibi konfeksiyon ürünleri,
 • Meyve buketleri ya da çikolata paketleri,
 • Kuru gıda ürünleri,
 • Evcil hayvan bakım ürünleri,
 • Medikal malzemeler ya da reçeteler ve
 • Resmi evrak ve değerli kağıtlar güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır.

Acıbadem kurye hizmetlerimiz sayesinde gecikme, iade ya da bekleme olması engellenir, gönderileriniz dilediğiniz an teslim edilir, size talebinizi yaptıktan sonra sadece arkanıza yaslanıp teslimat bilgisini beklemek düşer.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp