İçeriğe geç

İstinye Kurye

İstinye Kurye
İstinye Kurye

İstinye kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi adına uzun soluklu araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız araştırmaların sonucuna göre sunulan hizmetin geliştirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz her hizmet sonrasında sizlerden aldığınız hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmanız istenilmekte ve bu yorum puanlamalara göre hizmetin eksik yanları geliştirilmektedir.

İşletme olarak ayrıca teknolojiden büyük oranda fayda sağlamakta ve bu sayede sunulan kurye hizmetinin kalitesini en üst basamaklara taşımaktayız. Kurye hizmetinin kaliteli olması müşterilerimiz tarafından en çok istenilen özellikler arasında yer almaktadır. Siparişlerin zamanında teslim edilmesi, ürünlerin hasarsız şekilde teslim edilmesi kaliteli hizmeti ortaya koyan etkenler arasında yer almaktadır.

İstinye kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin güven duygularının kazanılacağı şekilde hizmet sunmaktayız. Kullandığımız motorların güvenli yapıya sahip olmaları ve bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın profesyonel bir yapıya sahip olması da güveni artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak motorlarımızın iç kısımlarını köpükler, yumuşak zeminler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede dış etkenlerden ürünlerinize gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı hale gelmesini sağlamaktayız.

İstinye Kurye Hizmeti

İşletme olarak hızlı kurye hizmeti sunmak bizler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Hızlı hizmet sunmak için pek çok özelliğin aynı anda sunulması gerekmektedir. Bu özellikler arasında motor kullanım yetenekleri çok fazla olan kurye elemanlarımız ve manevra kabiliyetleri fazla olan motorlarımız yer almaktadır. Bu iki etken sunulan hizmetin hızlı olması konusunda çok büyük rol oynamaktadır.

İstinye kurye işletmesi olarak tüm kurye elemanlarımızın telefonlarında özel programlarımız bulunmakta ve bu programlar sayesinde adreslerinize en yakın olan kurye elemanımızın hızlı olarak hizmet vermesi sağlanmaktadır. Kullandığımız bu uygulamalar ve teknolojik sistemlerimiz düzenli olarak güncellenmekte ve günümüz özelliklerinin eklenmesi için büyük uğraş verilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp