İçeriğe geç

Hasdal Kurye

Hasdal Kurye
Hasdal Kurye

Firmamız Hasdal’a Hasdal kurye olarak 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuzla çıktığımız bu hizmet yolunda, müşterilerimizin memnuniyeti bizim motivasyonumuzu ve çalışma azmimizi arttırmaktadır. Misyonumuz gereği kişiye özel olarak verdiğimiz kurye hizmetinde dikkat ettiğimiz önemli unsurlar, hız ve güvenliktir. Kaliteli bir kurye hizmetinin olmazsa olmazlarından olan bu iki faktörün aksaması, hizmetten duyulan memnuniyeti de olumsuz yönde etkiler.

Firmamızın çalışanları özenle ve titizlikle çalışarak herhangi bir aksaklığın hızı ve güveni etkilemesine izin vermez. Çağrı merkezimizi aradığınızda personelimize talep ettiğiniz hizmeti ve tercihlerinizi söylediğinizde, sizin için bir teslimat planı hazırlanır. Kuryelerimiz de bu plana uygun hareket eder.

Hasdal kurye olarak çalışmalarına titizlikle devam eden firmamız, personelini de özenle seçer. Profesyonel hizmet veren ve alanında tecrübeli kişilerden oluşan çalışanlarımız, işini severek yapar. Kuryelerimiz iletişim yönü kuvvetli, yoğun trafik mesaisine karşı dayanıklı kişilerden oluşur. Sahaya çıkmadan önce kendisine verilen teslimat planını uygulayan kuryelerimiz, en süratli şekilde iki adres arası teslimatı gerçekleştirebilmektedir.

Trafiğin yoğun olduğu bir ilde hizmet vermenin kolay yolu, donanımlı bir motosiklet kullanmaktır. Motosikletle yapılan teslimatlar oldukça hızlı gerçekleşebilmektedir. En hızlı teslimatımız en uzak mesafeye olsa bile en geç 60 dakikada içinde gerçekleştirilir.

Hasdal Kurye Hizmeti

Hasdal kurye ile verdiğimiz hizmetin kaliteli olması çalışanlarımızın özenine bağlı olduğu kadar kullandıkları donanımların da etkisi büyüktür. Donamlı bir motosikletin manevra kabiliyeti yüksektir. Dolayısıyla hızlıdır. Aynı zamanda taşıma kapasitesi yüksektir ve güvenliklidir. Hız yaparken paketin sarsılmaması, narin bir gönderinin zarar görmemesi gerekir. Müşteri çeşitliliğimiz sayesinde gönderilerimizin içeriği de farklıdır. Gerek işverenlerin gerekse kişisel gönderilerin taşınmasına uygundur.

Gönderinizin boyutu ister küçük ister büyük olsun, ister narin, ister tek bir sayfa sözleşme olsun kuryelerimiz için fark etmez. Önemli olan gönderi yapılacak adresin kuryelerimize bilgi olarak aktarılmasıdır. Kuryelerimiz en kısa sürede en güvenilir şekilde adrese teslim eder. Her müşterimizin gönderisi kendisi gibi değerlidir. Taşıma bedelini de en uygun seviyede tutarak ekonomik bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp