İçeriğe geç

Kocasinan Kurye

Kocasinan Kurye
Kocasinan Kurye

Kurye hizmetlerinin günlük hayatımızın bir parçası olduğu günümüzde, hızlı ve güvenilir teslimat seçeneklerimiz ile İstanbul’un her noktasına ve Türkiye’nin dört bir yanına teslimat gerçekleştiriyoruz. Kocasinan kurye hizmetlerimizle sadece dakikalar içerisinde, gönderinizi varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bahçelievler ilçesine bağlı Kocasinan’da, gün geçtikçe artan kurye ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için oluşturduğumuz hizmet noktamızla, Hira Kurye olarak sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler:

 • Motorlu kurye,
 • Araçlı kurye,
 • Otobüs kargo ve
 • Uçak kargo başta olmak üzere ayrılmakta, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kişisel çözümler sunulmaktadır.

Şehir dışı gönderileriniz için tercih edeceğiniz otobüs ve uçak kargo hizmetlerimizde, dilerseniz gönderiniz motorlu ya da araçlı kuryelerimiz tarafından bulunduğunuz yerden alınarak gönderi süreci başlatılabilmektedir. Gönderiniz varış şehrine ulaştığında ise yine motorlu ve araçlı kuryelerimiz tarafından teslim alınarak, adrese teslim edilebilmektedir.

Hızlı ve güvenilir taşımacılığın anahtarı olan motorlu kuryelerimiz sayesinde, İstanbul’un yoğun trafiğine rağmen çok kıs sürelerde gönderilerinizi teslim edebiliyoruz. Kocasinan kurye ekibinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımızla, tam olarak ihtiyacınız uygun çözümler sunuyor, her gönderinin zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kargo taşımacılığı yönetmeliği dahilinde, taşınmasında herhangi bir kısıt bulunmayan;

 • Kitaplar,
 • Resmi evraklar,
 • Kimlik, ehliyet ya da banka kartları,
 • Elektronik eşyalar,
 • Hediyelikler,
 • Kıyafetler,
 • Kuru gıda ürünleri,
 • Sanat ürünleri ya da
 • Medikal malzemelerin güvenle taşımasını yapmaktayız.

Kocasinan Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizde, taşınacakların boyutu, ağırlığı ve taşınmasında özel bir ekipmana ihtiyaca olup olmamasını göz önünde bulunduruyor, güvenli taşımacılık için uygun olan araçla taşımayı tamamlıyoruz.

Şehir içinde resmi evraklar gibi küçük boyutlu ve hızlı taşınabilir gönderileriniz için motorlu kuryelerimizle hizmet veriyor, daha büyük boyutlu ya da ağır gönderileriniz için genç otomobil filomuzla taşımacılık yapıyoruz.

Şehirlerarası gönderilerinizde gönderinizin boyutu ve gidilecek mesafeye göre dilerseniz otobüs dilerseniz uçak kargo ile hizmet veriyor, çok önemli gönderilerinizde özel araçlarımızda size özel seçenekler sunuyoruz. Şehirlerarası gönderilerinizin, aynı gün içinde teslimatını tamamlıyoruz.

Taşımacılık için gereken tüm alt yapı ve teknik donanıma sahip motosiklet ve otomobil filomuz sayesinde, her daim güvenli taşımacılık yapabiliyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde randevu sistemi ile çalışıyor, en kısa rotaları hesaplıyor, tam zamanında varış noktasına ulaşmak için, İstanbul yollarında edindiğimiz deneyimden yararlanıyoruz. Bu sayede hem gönderinizin hem de kuryemizin güvenliğini sağlıyor, trafikte olumsuz durumlarla karşılaşılmasının önüne geçiyoruz.

Hızlı teslimat istendiğinde ağırlıklı olarak tercih edilen Kocasinan kurye hizmetimizle şehir içinde çok kısa sürelerde teslimat gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizden,

 • Gönderinin içeriği,
 • Teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri,
 • Hangi saatlerde teslim edilmesinin istendiği,
 • İletişim ve kimlik bilgileri alındıktan sonra oluşturduğumuz randevu ile zamanında gönderiyi teslim alıyor, en kısa zamanda yerine ulaştırıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için sunduğumuz farklı kurye seçenekleri ve hizmet tipleri ile hem ekonomik hem de hızlı taşımacılık yapıyoruz.

Tam zamanında güvenilir teslimat ilkesi ile verdiğimiz Kocasinan kurye hizmetlerimizde, her zaman en doğru çözümü en uygun fiyatlarla müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Taşınmasında yönetmelik gereği herhangi bir kısıt bulunmayan gönderilerinizi, bulunduğunuz yerden teslim alarak, oluşturduğumuz randevu saatine göre adresinize teslim ediyoruz. Kocasinan kurye ekibimiz tarafından yürütülen teslimat sürecinin başlatılması için tek yapmanız gereken ise web sitemiz ya da çağrı merkezimiz aracılığı ile bizlere ulaşmak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahip destek hattı çalışma arkadaşlarımız tarafından gönderinizle ilgili vereceğiniz bilgilere istinaden oluşturulan randevunuz sonrasında, size en yakın kuryemiz bulunduğunuz yere gelerek, gönderinizi teslim alacaktır.

Kocasinan kurye ekibimizle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize güvenli ve hasarsız teslimat garantisi veriyor, seçeceğiniz kurye hizmeti dahilinde en fazla 240 dakika içerisinde tüm süreci tamamlamış oluyoruz.

Ekibimizde yer alan, sektörde deneyimli, kişisel güvenliğine önem veren, trafikte saygılı ve dikkatli, profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde, hiçbir gecikme olmadan teslimatınızı tamamlıyoruz.

Hem iş hem de özel hayatınızı kolaylaştıracak, ekonomik kurye hizmetlerimizden yararlanmak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara