İçeriğe geç

Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye
Kurtköy Kurye

Kurtköy kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet sunmaktayız. Uzun yıllar hizmet sunmanın getirdiği tecrübe sayesinde sunulan hizmetin kaliteli, güvenli ve hızlı olması sağlanmakta ve aynı zamanda sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Öncelikle kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde siparişleriniz anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve anlık olarak haberimiz olmaktadır. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve teker teker kontrol edilmek suretiyle eksiksiz ve hatasız bir şeklide siparişlerin sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri ve kullandıkları navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden en hızlı ve en güvenilir güzergâh belirlenmekte ve trafik durumu kontrol edilerek o güzergâhlar üzerinden siparişleriniz getirilmektedir. Moto kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki tecrübe ve yetenekleri yardımıyla kurye hizmeti esnasında sorun yaşama riskini en alt seviyele ulaştırmış bulunmaktayız. Ayrıca kullanılan motorlarımızın tüm periyodik bakımlarının zamanında yapılıyor olması ve düzenli aralıklar ile değişimlerinin yapılması da sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Kurye elemanlarımız sipariş verirken seçtiğiniz teslimat yöntemi ile hizmeti tamamlamakta ve sonrasında internet sitemize girerek aldığınız hizmet hakkında yorum ve puanlama yapmanızı istemektedir. Bu yorum ve puanlama sistemleri sayesinde sunulan hizmetin eksik yanları tespit edilmektedir. Tespit edilen bu eksiklikler üzerinde yapılan yoğun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda düzeltmeler yapılarak eksiklikler giderilmekte ve müşterilerimizin bu konular özelinde ki rahatsızlıkları ortadan kaldırılmaktadır. Kurtköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm bu özelliklerin ortak amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak ve mutlu olmanızı sağlamaktır.

Kurtköy kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmeti en güvenilir şekilde sunmak için büyük çalışmalar yapmaktayız. Öncelikle kullandığımız motorların ürün taşıma haznelerinin içyapılarını yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplamaktayız. Yine aynı haznelerin dış yapıları ise sert plastiklerden oluşmakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek tüm darbelere karşı ürünleriniz son derece korunaklı bir şekilde adreslerinize ulaştırılmaktadır. İşletme olarak kurye elemanlarımızı düzenli aralıklar ile ürün bilgileri konusunda eğitimler vermekteyiz.

Bu ürün bilgileri ışığında tüm ürünlerinizi teker teker kontrol etmekte ve motorlarımıza dikkatli ve özenli bir şekilde yerleştirmelerini yapmaktadır. Kırılacak eşyalarınızı sabitlemekte, hassas, ezilecek olan ürünlerinizi ise bu haznelerin en üst kısımlarına yerleştirmelerini yapmaktadırlar. Bu sayede ürünleriniz eksiksiz, hatasız ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Bu özellikler ışığında kurye hizmetinin en büyük mecburiyetlerinden biri olan güven konusu sağlanmış olmakta ve bu sayede müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları sağlanmaktadır.

Kurtköy Kurye Hizmeti

Kurtköy kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında kurye hizmetine karşı artan talep ve bu taleplere dayalı olarak fiyatların da aynı oranda arttığını ve bu artışlardan dolayı müşterilerimizin rahatsız olduğunu biliyoruz. Bu bilinç sayesinde siz müşterilerimize her zaman piyasa koşullarının altında fiyatlar sunabilmek için muhasebe elemanlarımızın yardımı ile çalışmalar, araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Bu çalışma, araştırma ve hesaplamaların yardımı ile en uygun fiyatları çıkartabilmekte ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Ayrıca işletme olarak düzenli aralıklar ile kampanyalar hazırlamakta ve müşterilerimizin bu kampanyalardan faydalanarak günümüz ekonomik şartlarında biraz olsun rahatlamaları hedeflenmektedir. Bizden aldığınız hizmet karşısında memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Kurtköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz bu uygun fiyatlar en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Kurtköy kurye işletmesi olarak sizlere her zaman hızlı bir hizmet sunmaktayız. Bu hızı sağlayabilmek için bünyemizde birçok özellik bulundurmaktayız. Öncelikle kullandığımız motorların fren, motor, yağ gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleri ile değişimleri yapılmaktadır. Yüksek modelli motorlarımızın manevra özellikleri çok yüksektir. Bu manevra kabiliyeti sayesinde trafik oluştuğu anlarda kolayca manevra yaparak her türlü boşluktan ilerleyebilmektedirler. Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri en üst seviyede bulunmakta ve düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanımı konusunda eğitimler verilmektedir. Ayrıca kurye elemanlarımızı işe almadan önce gerekli motor kullanım sınavlardan geçirmekte ve bu sınavlardan başarılı olan adaylar arasından işe alımlar gerçekleştirmekteyiz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara