İçeriğe geç

Şişhane Kurye

Şişhane Kurye
Şişhane Kurye

Şişhane kurye olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Güvenilir bir firmadan beklenen hizmet unsurlarıyla teslimat yapıyoruz. Müşterilerimiz aldıkları hizmetten hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramaz. Bu yüzden de müşterilerimiz daimi olarak bizimle çalışmaya devam etmek ister. Özellikle işletmeler, kurum veya kuruluşlar gizliliğe ve güvenliğe ayrıca önem verir. Firmamızdaki bu unsurlar, kaliteyi de beraberinde getirir.

Firmamızın amacı, müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirirken en iyi çözümü sunabilmektir. Bunun için alandaki gelişmeleri takip eder ve kendi sistemini de güncelleyerek en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterir.

Şişhane kurye ekibimiz hem dakiklik hem de gizlilik ilkesine önem vererek alandaki pek çok firmaya öncülük eder. Müşterilerimiz güvenliğe ayrıca dikkat eder. Bunun için firmamız da teslimat boyunca kuryelerimize sorumluluk verir. Paketin alınışı ve teslim edilişi sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için bütün ekip canla başla çalışır.

Her zaman çözüm odaklı anlayışla hareket eden personelimiz, zamandan tasarruf edebilmeniz ve en hızlı teslimatın gerçekleşebilmesi için Vip Şişhane kurye seçeneği sunar. Her durum ve koşulda talep edilen hizmet neyse o yerine getirilir.

Şişhane Kurye Hizmeti

Şişhane kurye ekiplerimiz, aynı zamanda araçla da hizmet vererek küçük veya büyük boyuttaki bütün paketlerinizi göndermenize yardımcı olur. Arabalı kurye sistemimiz, büyük boyuttaki gönderilerinizi telim etmemizde en büyük yardımcımızdır. Seçtiğimiz bütün araçların donanımına özellikle dikkat ederiz. Geçmişten bugüne ilkelerimizle, yenilikçi bakış açımızla geldik. Müşterilerimizin memnuniyetini kazandığımız için gururluyuz.

Tecrübelerimizle aldığımız bu yol, ekibimizin özenli çalışmalarıyla kaliteye dönüşür. Teknik ekibimizden müşteri hizmetlerine her alanda hizmet veren personelimiz, kendi alanıyla ilgili çalışmaları dikkatli bir şekilde gerçekleştirir.

Maliyetlerimizi en düşük seviyede tutarak en ekonomik hizmeti vermeye gayret ediyoruz. İstiyoruz ki semt sakinleri veya işletmeler rahatlıkla ve kolaylıkla kurye hizmeti alabilsinler. Kişiye özel olarak sağladığımız hizmet unsurları yine kişiye özel hesaplamalarla gerçekleşir. Maliyetleri en düşük seviyede tutsak da hizmet unsurları hesaplamalara dâhil edilir:

  • Mesafe
  • Gönderi boyutu
  • Gönderi hızı.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp