İçeriğe geç

Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye
Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Bakırköy ilçesinin mahallelerinden birisi olup Marmara Denizi’nin kıyısında yer almaktadır. Çok köklü bir geçmişi olan mahallemiz aynı zamanda İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Bu nedenle hem tarihi hem de modern yapılaşmayı Yeşilköy genelinde görmek mümkündür.

Onlarca işletmeye ve yüzlerce kuruma ev sahipliği yapan mahallemizde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır. Geleneksel taşıma yöntemlerinin aksine daha modern taşıma yöntemlerine gereksinim olmakta ve Yeşilköy kurye uygulamamız bu alanda en büyük yardımcı konumunda bulunmaktadır.

Yeşilköy genelinde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize Yeşilköy kurye hizmeti veriyoruz. İster tek seferlik kurye gereksiniminde ister daimî anlaşmalı kurye gereksiniminde yardımcı oluyoruz. Dilerseniz Yeşilköy içindeki bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paketleriniz için dilerseniz Yeşilköy ile İstanbul’un herhangi bir ilçesindeki bir adres arasında taşınması gereken paketleriniz için hizmet veriyoruz.

Yıllardır çalışmalarımızı bir sistem dahilinde yürütmekle birlikte ihtiyaca göre gereken esnekliği de gösterebiliyoruz. Dilerseniz birden çok adrese taşınması gereken, dağıtılması gereken paketlerinizi dağıtabiliyor, dilerseniz adınıza bir yerdeki paketi alıp size getirebiliyoruz. Her defasında Hira Kurye kalitesini, uzmanlığını ve güvencesini sizlerle buluşturuyoruz.

Yeşilköy kurye alanında birçok ayrıcalığı müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu alanda en büyük zenginliğimiz insan kaynaklarımız olup her biri kurye alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, çözüm odaklı, güvenilir, eğitimli bir ekiple çalışıyoruz. Gerek Yeşilköy kurye çağrı merkezimizde gerekse sahada başarıyla görev alıyoruz.

Personellerimiz her zaman en modern ekipmanlarla çalışmaktadırlar. Saha ekibimiz her biri yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan, gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmış araçlarımızla yollardadır. Bu sayede paketleriniz taşınırken olumsuzluk ihtimalleri minimum seviyeye indirilmektedir.

Yeşilköy Kurye Hizmeti

Firma olarak yasal engeli olmayan, bulundurulması ve taşınması suç teşkil etmeyen her türlü paketin taşımacılığını yapıyoruz. Fakat yıllardır müşterilerimiz tarafından bazı ürün gruplarının çok daha fazla talep gördüğünü belirtebiliriz. Bu vesileyle en çok taşıdıklarımız arasında evrak, paket, ruhsat, plaka, yedek parça, eşya, ilaç, pasaport, ehliyet, meyve, numune, çiçek, yemek, çikolata, kimlik, tekstil, gıda, hediye, fatura, bilgisayar olmaktadır. Ayrıca telefon, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, toplu dağıtımlar (basın, dergi, matbuat gibi), mutluluk, resmi ve yasal her ürünler, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri taşımamız da yoğun şekilde istenmektedir.

Yeşilköy kurye ihtiyaçları sürekli değişmektedir. Firmamız da ilk günden bu yana sürekli dinamik bir yapıda bulunmakta, en yeni ihtiyaçlara en çağdaş çözümleri sunmaktadır. Bu vesileyle ilk yola çıktığımızda sunduğumuz hizmet çeşitleri ile bugünküler arasında büyük fark olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Günümüzde bütün müşterilerimizin her türlü kurye talebine cevap vermek adına birçok kurye çeşidiyle öne çıkıyoruz. Bu sayede size en uygun hızda ve fiyattaki kurye çeşidini seçme fırsatı veriyoruz.

Normal kurye modelimizle paketlerinizi 40 dakika içinde alıyor, en geç 240 dakika içinde Yeşilköy ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında teslim edebiliyoruz. Mesai saatleri içinde, çok acil olmayan paketleriniz için normal Yeşilköy kurye modelimizi seçebilir, en ekonomik seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Ekspres kurye modelimizle daha hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Talepte bulunduğunuz anda 30 dakika içinde paketlerinizi alıyor, 90-120 dakika içinde güvenli biçimde teslim etmeyi başarıyoruz. Sabah 9, akşam 9 saatleri arasında taşıdığımız paketlerinize dair her an teslimat bilgisi verebiliyoruz.

Vip kurye modelimizle çok daha acil teslimat yapabiliyoruz. 20 dakika içinde paketlerinizi teslim alıyor, 45-60 dakika arasında en uzak noktalara dahi paketlerinizi ulaştırıyoruz. 7 gün, 24 saat teslimat yapabildiğimiz için akşamları ve geceleri dahil her zaman Yeşilköy kurye ihtiyaçlarınızda yanı başınızda oluyoruz.

Kurye alanında kaliteli, hızlı, güvenilir çözümlerin adresiyiz. Bununla da sınırlı kalmayarak aynı zamanda en ekonomik kurye firması oluyoruz. Kurye fiyatlarımız paketlerinizi taşıyacağımız adresler arasındaki mesafeye, paket özelliklerine ve kurye modeline göre değişmektedir.

Mesafe arttıkça Yeşilköy kurye fiyatları artmaktadır. Ayrıca Yeşilköy kurye modellerimizin vadedilen teslimat süreleri değiştikçe fiyatlar da değişmektedir. Kurye modellerimizde vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlarımız da artmaktadır. Ayrıca taşınacak paketin eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı gibi detaylara göre fiyatlar değişse de her zaman en uygun fiyatlar firmamızdadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp