İçeriğe geç

Yenişehir Kurye

Yenişehir Kurye
Yenişehir Kurye

Yenişehir kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman profesyonel şekilde kurye hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin profesyonel olarak sunulabilmesi için bünyemizde çalışan elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kurye elemanlarımızın uzun yıllar boyunca kurye sektöründe hizmet veriyor olmaları profesyonellik açısından en önemli noktada yer almaktadır. Ayrıca işletme olarak teknoloji kullanımına çok büyük önem vermekte ve bu önem sayesinde sunulan hizmetin profesyonelliğini en üst basamaklara taşımaktayız.

Sunduğumuz kurye hizmeti esnasında kullandığımız motosikletlerimizin bünyesinde bulunan motor takip cihazları sayesinde internet sitemiz üzerinden siparişlerinizin anlık olarak hangi konumda olduğunu takip edebilir ve kendinizi ona göre hazırlayabilirsiniz.

Yenişehir kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti karşısında belli dönemlerde çeşitli kampanyalar ve indirimler sunmaktayız. Bu kampanyalar ve indirimler sayesinde uygun fiyatlara hizmet almanız sağlanmaktadır. Uyguladığımız kampanya ve indirimleri sizlere sms olarak haber vermekte ve bu kampanyaları kaçırmamanızı sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz kampanya ve indirimler uzun soluklu yapılan çalışmalar ve hesaplamalar sonucunda belirlenmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Yenişehir Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetinin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde sunulması adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Teknoloji kullanımı, güvenli yapılara sahip motosikletler, ürün bilgileri konusunda eğitim alan profesyonel elemanlar bu özellikler arasında kendilerine yer bulmaktadırlar.

Teknoloji kullanımı sayesinde ürünlerin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırılması, güvenli yapıya sahip motorlarımız sayesinde ürünlerinizin hasarsız şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır. Sizler de bu şekilde hasarsız ve eksiksiz bir kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Yenişehir kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hızlı hizmetlerin yanında acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Bizlere ulaşarak acil hizmet istediğinizi belirttiğiniz zaman bünyemizde bulunan acil kurye elemanlarımız ve motosikletlerimiz sayesinde tüm acil ihtiyaçlarınız en kısa süreler içerisinde giderilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp