İçeriğe geç

Gebze Kurye

Gebze Kurye
Gebze Kurye

Doğrudan kişiye ve kurumlara özel olarak gerçekleştirdiğimiz kurye hizmeti, Gebze ve çevresinde Gebze kurye olarak devam etmektedir. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği hız, güven ve kalite hizmetimizin gayesini oluşturmaktadır. Zamanın kıymetli olduğunu biliyor ve hizmetimizi hız üzerine yoğunlaştırıyoruz.

Farklı gönderileri taşıyor ve her gönderinin güvenliğini sağlıyoruz. Gönderiler kimi zaman bir evrak kimi zaman da değerli bir hediye olabiliyor. Kişiye özel sağladığımız hizmet, gizliliğe ve güvenliğe verdiğimiz önemi de beraberinde getiriyor.

Gebze kurye olarak müşteri hizmetlerimizi arayıp hizmet talebinde bulunduğunuzda, personelimiz istekleriniz doğrultusunda kuryemizi adresinize yönlendirir. Yola çıkıp en kısa sürede adresinize ulaşan kuryemiz gönderinizi alır ve en kestirme yolları belirleyerek kısa süre içerisinde alıcının adresine varır. Böylece teslimat gerçekleşir.

Teslimata gösterdiğimiz özen, müşterilerimize verdiğimiz değerin bir yansımadır. Bunun karşılığı olarak da müşterilerimizin hizmet anlayışımızdan kaldıkları memnuniyet ve olumlu geri dönüşler, çalışma hevesimizi daha çok perçinlemektedir.

Gebze Kurye Hizmeti

Gebze kurye olarak pek çok çeşit ürün taşıyoruz. Bu ürünleri taşırken sağladığımız güvenlik önemleri sayesinde ürünlerin kaybolması, hasara uğraması söz konusu olmuyor. Zaten müşterilerimiz de verdiğimiz kurye hizmetinin hız ve güven ögelerinin kendilerine sağladığı avantajı beğeniyor.

Motosikletle taşımacılık yapmanın pek çok avantajlı yanını müşterilerimiz de görüyor ve sıklıkla bu yöntemi kullanıyor. Özellikle özel işletme sahipleri ve kurumlar, iş alanlarıyla ilgili gerekli gördükleri zaman bu hizmetten istifade ediyorlar.

Kurye hizmeti veren firmamız, çalıştığı bölgede beklentileri gözlemler ve o beklentilere göre hizmet verir. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hızı ve güveni sağlar. Kalite standartlarının da üstünde hizmet vermeyi hedefleyerek her zaman daha iyisi için çabalar. Kurduğu ekiple dinamik, çözümcü, nitelikli bir çalışma sistemi oluşturur.

Firmamız çalışanları müşterileriyle kurduğu iletişimde özenlidir. Bu sebeple de müşterilerimizin memnun kaldığı hizmetimizi şevkle yaparak 7/24 kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda fiyatlarımızı da uygun tutarak herkesin bu hizmetten yararlanmasını istiyoruz. İhtiyaç haline dönüşen kurye hizmetinin herkes tarafından kullanılabilir olmasını arzu ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp