İçeriğe geç

Feneryolu Kurye

Feneryolu Kurye
Feneryolu Kurye

Firmamız Hira Kurye, sektör içinde yaptığı kaliteli çalışmalarla müşterilerinin takdirini kazanarak hizmet vermeye devam eder. Kurye hizmetlerinin daha sık kullanılıyor oluşuyla beraber İstanbul’un her semtinde ayrı ayrı hizmet birimleri kurarak en hızlı teslimatı yapar.

Feneryolu’nda Feneryolu kurye olarak hizmet vererek semt sakinleri ve işverenler için en süratli ve güvenli teslimatı gerçekleştiriyoruz. Kaliteyi önemseyen müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmak için 24 saat çalışıyoruz. Müşterilerimiz dilediği an bize ulaşabilir ve teslimat yapabilirler.

Sıklıkla tercih edilen Feneryolu kurye hizmetimiz işletmelerin evrakları, davetiyeleri gibi gönderileri göndermek için idealdir. Bireysel tercihlerde de en fazla gönderilmek istenilen hediyelik eşyalar ve sanatsal ürünler gibi farklı konseptteki paketlerdir.

Kuryelerimiz içeriklerin ne olduğuna bakmaksızın özenle taşır. Her paket için aynı şekilde güvenlik önlemi alır. Gönderiyi teslim edene kadar son derece dikkatli davranır. Kuryelerimiz profesyonel hizmetin gereği olarak teslimat sürecini en iyi şekilde yönetir.

Feneryolu Kurye Hizmeti

Ekibimiz Feneryolu kurye ile en hızlı teslimatı yapar. Bunun için gerek donanımız gerekse kuryelerimiz hizmetin önemli parçalarıdır. O sebeple kullanılan araçların bakımının zamanında yapılması önemlidir. Lokasyon üzerinde sorun yaşanmaması motosikletlere verilen bakımla da doğru orantılıdır.

Kuryelerimiz trafikte oldukça tecrübelidir. İyi bir sürüş deneyimi ve manevra yapabilecek kabiliyetteki kuryelerimiz teslimatın en kısa sürede içinde gerçekleşmesini sağlar. Bu yüzden de gerek semt sakinlerimiz gerekse işletmeler firmamızla çalışmayı tercih eder.

Müşterilerimize çeşitli hizmet seçenekleri sunarak en hızlı teslimatı yapmaya çalışıyoruz. Vip seçeneğimiz ile en süratli şekilde ulaşım sağlıyoruz. İstanbul’un en uzak mahallesine bile bir saat içinde varıyoruz. Hızlı teslimat yapmak istemeyen ve sadece gün içinde ulaşımın yeterli olduğunu düşünen müşterilerimiz için de farklı seçenekler sunuyoruz.

Bu seçeneklerin her birinin ayrı bir ücreti oluyor. Kurye hizmeti bireysel bir teslimat planı ile gerçekleştiği için ödemeler de kullanılan hizmet kadarını içeriyor. Bu yüzden de hıza bağlı olarak ödemelerimiz değişiyor. Avantajlı fiyatlarımızdan istifade etmek için bize ulaşabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp