İçeriğe geç

Kıraç Kurye

Kıraç Kurye
Kıraç Kurye

Kıraç kurye hizmetlerimizle Esenyurt’un en köklü ve hareketli mahallelerinden birisi olan Kıraç içindeki bütün adresler arasında taşınması gereken paketleriniz için hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik taşıma hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimizi sadece mahallemizle sınırlamıyor, aynı zamanda bütün İstanbul ile Kıraç arasında taşınacak paketlerinizi de başarıyla taşıyoruz. Değişen ve gelişen modern yaşamda geleneksel taşıma yöntemleri yetersiz kalmıştır. Bu nedenle daha modern taşıma yöntemlerine gereksinim olmuştur ve firmamız ilk günden bu yana bölgemizde yeni nesil taşımacılık deneyimi yaşatmaktadır.

Her zaman alanında eğitimli, deneyimli bilgi birikimi yüksek, özverili, mahallemiz ve bütün bir şehrimiz lokasyonuna hâkim bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle sürekli kendini geliştirmekte, sektörün öncü firmalarından birisiyle çalışma ayrıcalığınız sizlere sunmaktadır.

Uzman ekibimiz gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada daima en modern ekipmanlarla, model, araçlarla çalışmaktadırlar. Bu sayede taşıma esnasında oluşabilecek riskler minimuma indirilmektedir. Her zaman güvenli ve kaliteli bir kurye deneyimi sizleri beklemektedir.

Kıraç kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize açıktır. Dilerseniz tek seferlik hizmet alabilir, dilerseniz anlaşmalı kurye olarak dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Hira Kurye olarak müşterilerimize birçok avantaj sağlıyoruz. Bunların başında zamandan tasarruf etmemiz gelmektedir. Bizler yoğun İstanbul trafiğine takılmadan son derece seri hareket edebiliyoruz. Dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktalarına teslimat yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kurye hizmetimiz son derece güvenlidir. Tarafımıza emanet ettiğiniz paketlere en az sizler kadar özenle bakıyor, hiçbir şekilde kaybolma, hasar alma, ezilme, çizilme gibi sorunların oluşmasına mahal vermiyoruz. Mahallemizin en güvenli kuryesiyle çalışma avantajı sunuyoruz.

Her türlü yasal ürünü başarıyla taşıyoruz. Fatura, diş malzemeleri, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, plaka, eşya, davetiye, dergi, ilaç, çiçek, basın, ruhsat, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi istediğiniz adresler arasında teslim edebiliyoruz.

Kıraç Kurye Hizmeti

Kıraç kurye ihtiyaçlarında her zaman en yakın kurye firması olma gayesindeyiz. Bunun için yıllar içinde sürekli kendimizi yeniliyor, çağdaş çözümler geliştirerek bölgemizin en modern Kıraç kurye firmasıyla çalışma fırsatı veriyoruz.

Bölgemizde başlıca seçebileceğiniz kurye çeşitlerimizden birisi normal kuryedir. Normal kurye ile paketlerinizi 40 dakikada adresinizden teslim alıyor, mesai saatleri içinde 210-240 dakika arasında en uzak noktalara dahi ulaştırıyoruz. Paketlerinizi teslim ettiğimizde gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz.

Ekspres olarak hem hızlı hem de ekonomik taşıma yapıyoruz. 30 dakika içinde paketlerinizi teslim alıyor ve sabah 9, akşam 9 saatleri arasında İstanbul’un her yerine teslimat yapabiliyoruz. Teslimat sürelerimiz 90 ila 120 dakika arasında değişmektedir. Her zaman güvenli taşıma garantisi veriyoruz.

Vip olaraksa çok daha acil paketleriniz için hizmet veriyoruz. 20 dakikada paketlerinizi belirteceğiniz adresten teslim alıp harekete geçiyoruz. Teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika arasında belirtsek de çoğu kez daha kısa sürelerde teslimatlarımızı sonlandırabiliyoruz. 7 gün, 24 saat teslimat yapabiliyoruz.

Mahallemizde yaşam aralıksız devam etmektedir. Bu nedenle kurye ihtiyacı sadece mesai saatleri içiyle sınırlı kalmamakta, akşamları ve geceleri de taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. Firma olarak zaman, mekân sınırını ortadan kaldırıyor, dilediğiniz zaman en acil ihtiyaçlarınız için kurye hizmeti alabilmenizi sağlıyoruz.

Kıraç kurye uygulamalarımızla şehrimizin en kaliteli, güvenli ve hızlı kuryesi olmakla kalmıyor, aynı zamanda en uygun kuryesi olmayı da başarıyoruz.

Kurye fiyatlarımızı çeşitli etkenlere göre, her talepte özel olarak hesaplıyoruz. Fiyatlarımızın tespitinde en temel etken mesafe olup paketinizin teslim alınacağı adresle teslim edileceği adres arasındaki net mesafeyi bulup kullanıyoruz.

Kıraç kurye fiyatlarımızda bir diğer etken paketlerinizin ağırlığı ve hacmi olmaktadır. Hacim ve ağırlık arttıkça kurye fiyatı da artmaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz motorlu kurye çeşidi de fiyatlarda etkilidir ve bölgemizdeki kurye çeşitlerimizde vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyat artmaktadır. Her zaman en uygun fiyatlı kurye hizmetlerimiz sizleri beklemektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara