İçeriğe geç

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye
Eyüp Kurye

Şehirlerdeki insan ve araç kalabalığı günden güne daha çok içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Tüm kargaşalar ve zorluklar içerisinden sizleri Eyüp kurye hizmetlerimizle bu dertlerden kurtarmak adına yollara çıkıyoruz. Gönderilerinizi ister adresinizden isterseniz de herhangi başka bir noktadan alarak kısa sürelerde yerlerinde olmalarını sağlıyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli uygulamalarımızı kesintisiz bir biçimde 7 gün 24 saat boyunca durmadan devam ettiriyoruz.

Süreçlerimizin tamamından maddi ve manevi olarak her anlamda en yüksek avantajı elde etmenizi amaçlıyoruz. Paketlerinizin detayları ve içerisinde bulunan ürünlerin değerleri konusunda herhangi bir ayrım yapmadan tamamını aynı özen ve hassasiyetle taşıyarak teslimatlarınıza gözümüz gibi bakıyoruz.

Eyüp kurye ailesi olarak tamamı konusunda uzman olan personellerden oluşan kadromuzla taşımacılık anlamında oldukça fark yaratmaya devam ediyoruz. Bizleri tercih ederek arkanıza yaslanıp süreçlerimizin keyfini çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Gereken tüm önlemlere harfiyen uyarak güvenlikten ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden hızlı bir şekilde teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ne zaman isterseniz güvenli ve hızlı bir biçimde yardımınıza koşuyoruz.

Eyüp Kurye Hizmeti

Kurye uygulamalarımızla harika bir süreç geçirmenizi vadediyoruz. Şehir geneline hızlı bir şekilde gönderilerinizi götürüyoruz. Güzergâh konusunda son derece donanım sahibi kuryelerimiz aracılığıyla yaşanabilecek bütün sorunları ortadan kaldırıyoruz. Yakın şehirlere gönderi yapmak istediğinizde sizleri çaresiz bir şekilde bırakmıyoruz. Olabilecek en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Şehir içi ve yakın şehirler ile birlikte şehirlerarası teslimatlarınızı da anlaşmalı uçak ve otogar kargo firmaları sayesinde kısa zaman içinde yerlerine gönderiyoruz.

Dilediğiniz herhangi bir konumdan veya adresinizden aldığımız ürünlerinizi ilk uçak ve otobüs seferlerine teslim ederek yola çıkarıyoruz. Böylece uzak mesafelerin kolaylıkla aşılmasını sağlıyoruz. Eyüp kurye ekibi olarak hizmetlerimizi kusursuz bir biçimde ayağınıza getiriyoruz. Acil durumlarınız için Vip hizmet seçeneğimizle günün her saati teslimatlarınızı tamamlayabiliyoruz.

Paketlerinizi hız, kalite ve güven içerisinde taşırken, adınıza gönderilerin ürünleri de sizlere ulaştırabiliyoruz. Havalimanı, otogar ve diğer tüm adreslerden paketlerinizi alarak yine zaman tasarrufu eşliğinde elinizde olmasını sağlıyoruz. Bizi tercih ederek oldukça doğru bir karar verdiğinizi görmeniz mümkün olmaktadır.

Yüzde 100 oranında memnuniyetinizi sağlamak ve huzurunuzun zedelenmesini engellemek için her yeni güne yüksek motivasyon eşliğinde başlıyoruz. Çeşitli gelişim ve eğitim programları kapsamında sunduğumuz hizmeti yükseltmeyi göz ardı etmiyoruz. Hizmet sektöründe ve kendi sektörümüzde meydana gelen yenilikleri takip ediyoruz. Bununla birlikte daha üst düzey bir şekilde faaliyetlerimize devam edebilmek için araştırmalarımızı aksatmıyoruz.

Eyüp kurye ekibi olarak incelemelerimiz ve yenilikler arasından işimize yarayacak olan uygulamaları hızlı bir şekilde faaliyetlerimiz ile birleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızı katlayarak geliştirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Tüm motorlarımızın kontrollerini rutin bir biçimde yapıyoruz. Ayrıca gerekli her durum ve her hizmete başlama aşamasında incelemelerde bulunarak kesinlikle riskli durumlardan uzak duruyoruz. Güvenlik tedbirlerini hem can güvenliği hem de mal güvenliği için kusursuz bir şekilde devam ettiriyoruz. Yapılması gerekenlerin yapılarak ve uyulması gereken kurallara riayet ederek iyi bir hizmetin kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz.

Eyüp kurye faaliyetlerimiz için vakit kaybetmeden bizimle irtibat kurmanız kazanılacak yarar anlamında oldukça etkili olacaktır. Çeşitli faktörler eşliğinde fiyatlarımızı belirlerken bütçenizin sarsılmaması adına fazlasıyla titiz davranıyoruz. Gönderilecek paketin ölçüleri, taşınacağı mesafe, yakıt giderleri ve seçilecek taşıma tipi ile birlikte fiyatlarımıza son halini veriyoruz.

Sizlerle paylaştığımız fiyatlarımızın piyasa şartlarının altında bir düzeyde kalmasını sağlıyor ve keyfinize keyif katmayı hedefliyoruz. Eyüp kurye uzman ekibimizle sizleri hem maddi hem de manevi aşamalarda düşünmeye devam ediyoruz. İşlerinize olan pozitif katkılarımız ile sürekli olarak bizleri seçmenizi canı gönülden istiyoruz.

Evrak, doküman, her türlü malzeme, zarf, sözleşme, değerli eşya, kırılabilecek ürün, ticari ve bireysel anlamda tüm gönderilerinizi teslim alarak alıcılarıyla buluşturmayı sürdürüyoruz. Gönderi teslimi konusunda yasalar gereği taşınması kısıtlanmamış ürünleri taşıyabiliyoruz. Tehlikeli durumlara sebebiyet verebilecek yasaklanan maddeler konusunda taşıma gerçekleştirememekteyiz. İletişim kanallarımız aracılığıyla bizleri arayarak gerekli teslimat bilgilerini iletmeniz, faaliyetlerimizden hızla yararlanmaya başlamanıza yeterli olmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp