İçeriğe geç

Terazidere Kurye

Terazidere Kurye
Terazidere Kurye

Tecrübesiyle, hizmet anlayışıyla yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, İstanbul’un her semtine özenle kurye hizmeti sağlar. Terazidere’de Terazidere kurye olarak taşımacılık yapan firmamız, müşterilerinin kurye taleplerini en iyi şekilde karşılar. Gerek şahsî gönderileri gerekse işletmelerin gönderilerini süratle ve güvenle adrese teslim eder.

Küçük paketlerden davetiyelere, broşürlerden kimlik kartlarına, sözleşmelerden numunelere çok farklı ürünleri taşıyan kuryelerimiz, 7/24 hizmet verir. En acil teslimattan en normal gönderiye her bir talebi karşılayan firmamız, seçenekler sunarak müşterisine alternatif sağlar.

Terazidere kurye ile taşımacılık getirdiği hizmet kolaylığı sayesinde sıklıkla tercih edilir duruma gelmiştir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın verdiği şevkle her zaman daha iyisi için çalışmaktayız. Gerek personelimiz gerekse firmamızın yetkilileri misyonumuza uygun hareket ederek insanı önceler. İnsana hizmet etmenin getirdiği sorumlulukla gece gündüz özverili ve dikkatli çalışan personelimiz, alanında tecrübeli kişilerden oluşur.

Kuryelerimiz müşterilerimizin seçtiği hız seçeneğine bağlı olarak acil durumlarda en süratli hizmeti verir. Bunun için hem kuryelerimizin hem de motosikletlerimizin önemi göze çarpar. Alanında deneyimli olan kuryelerimiz iyi sürüş teknikleri kullanır. Motosikletlerin de iyi donanıma sahip olması, her zaman bakımdan geçmesi hızlı bir teslimat için son derece gereklidir.

Terazidere Kurye Hizmeti

Terazidere kurye ile hizmet alan müşterilerimiz, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet almanın verdiği memnuniyeti yansıtır. Terazidere’den İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren kuryelerimiz, trafik yoğunluğu içinde hangi koşulda olursa olsun yine teslimat saatinde ulaşımı gerçekleştirir.

Vip kurye hizmetimizle en geç 60 dakika içinde ulaşımı gerçekleştirmiş oluyoruz. Her koşulda güvenliği sağlayan kuryelerimiz paketleri muhafaza ederek yeni sahiplerine ulaştırır. Ulaştığında da müşterilerimize ulaştı mesajıyla bilgi verilir.

Fiyatı etkileyen pek çok faktör olsa da biz en uygun hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kriterlerimiz arasında müşterilerimizin kullandığı adres mesafesi, gönderi boyutu ve zamanlama vardır. Bu kriterler hesaplanarak kullanılan kurye hizmetinin bedeli ortaya çıkmış olur. Her müşterimiz özeldir, dolayısıyla sağladığımız hizmet de özeldir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp