İçeriğe geç

Uçak Kargo

Uçak Kargo
Uçak Kargo

Uçak kargo, hızlı kargo taşımacılığı yaptırmak isteyen herkesin tercihidir. Hira Kurye de en iyi havayolu taşımacılık şirketi olarak bütün Türkiye’ye hizmet sağlayabilen sayılı firmalardandır. Bilindiği gibi uçaklar, oldukça geniş araçlardır. Bundan dolayı her boyuttan kargo, uçaklara sığdırılabilmektedir. Hira Kurye’nin bir diğer avantajı da tarafınızdan alınan kargoların uçak kargolara hızlı bir şekilde yetiştirilmesine olanak tanımasıdır.

Takdir edersiniz ki hızlı uçak kargo gönderimleri, tarafınızdan alınan kargoların hızlı bir şekilde kargolara aktarılmasıyla mümkündür. Bu hız, gönderim süresini büyük ölçüde kısaltmaktadır. Firmamız da hızlı kurye hizmeti sağlamayı amaç edinen bir kuruluş olduğundan hız konusunda atılabilecek bütün adımları atmaktadır. Sonuç olarak da ortaya çok kısa süreler içerisinde gerçekleşebilen havayolu taşımacılık işlemleri çıkmaktadır.

Uçak kargo hizmetlerimizin nereleri kapsadığı, bizi tercih edecek kişiler tarafından merak edilen hususlardan biridir. Öncelikle her firmanın hizmet verdiği bölgeler farklıdır. Kimi firma yalnızca Marmara bölgesine hizmet verebiliyorken kimi firma da Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmektedir. Hira Kurye de her yere uçak kargo gönderimi yapabilen bir firmadır. Dolayısıyla bütün şehirlere taşımacılık yapabilen bir firma arayanların Hira Kurye’yi tercih etmeleri önemlidir.

Firmamız, özellikle İstanbul içerisinde taşımacılık yapan bir kuruluştur. Ancak çoğunlukla İstanbul içerisinde taşımacılık yapmamız, hava kargo hizmetlerimizi kesinlikle aksatmamaktadır. Hira Kurye, zaman kaybından dolayı doğacak mağduriyetlerin yaşanmaması için en hızlı şekilde faaliyet göstermektedir. Bundan dolayı yaptığımız gönderimlerin hepsinde müşterilerimize zaman konusunda avantaj sağlanmaktadır.

En iyi uçak kargo firması ile çalışmak isteyenlerin bu özellikleri de göz önünde bulundurarak firma tercihinde bulunmalarında yarar vardır. Hira Kurye, en profesyonel firma olarak faaliyetlerine devam etmekte ve her defasında tercih edilebilecek en iyi firma olduğunu kanıtlamaktadır.  

Uçak Kargo Hizmeti

Sektör içerisinde aktif olarak kargo taşımacılığı yapan firmaların birbirinden farklı fiyat listeleri bulunmaktadır. Her uçak kargo firması da belirledikleri bu fiyat listelerine bağlı kalarak taşımacılık işlemlerine devam etmektedir. Taşımacılık sektöründe uygun fiyatlı firmalar olduğu kadar yüksek fiyatlı firmalar da bulunmaktadır.

Dolayısıyla en büyük amacınız uygun uçak kargo fiyatları üzerinden taşımacılık yapabilen firmalarla çalışmak olmalıdır. Bu tanıma uyan ve bunun yanı sıra kaliteli hizmet sağlayabilen ise tek bir firma vardır. Hira Kurye hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetleriyle taşımacılık talebinde bulunan bu kişilere yardımcı olmaktadır. 

Bütün hizmetlerimizde talep ettiğimiz hava kargo fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni de farklı şehirlere yapılan gönderimlerde firma maliyetinin de değişmesidir. Değişmeyen tek şey, bütün şehirlere uygun fiyatlardan sorunsuz hizmet sağlamamızdır. Havayolu kargo fiyatları;

  • Taşınacak kargoların miktarına,
  • Hira Kurye’ye teslim edilen kargoların ağırlığına,
  • Kargoların boyutuna,
  • Taşımacılığın Türkiye’nin hangi şehrine yapılacağına,

Bakılarak belirlenmektedir. Bütün fiyat belirleme aşamalarında da müşterilerimizin uygun fiyattan gönderim yapmalarına imkân tanıyacak fiyatların tercih edilmesine özen gösterilmektedir.  

Hava kargonun en avantajlı kargo seçeneği olduğu, bilinen bir gerçektir. Öncelikle uçak kargo ile en hızlı şekilde şehirlerarası taşımacılığı yapılabilmektedir. Diğer kargo seçeneklerinde bu hıza ulaşabilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bundan dolayı acil gönderilmesi gereken kargolarınızın havayolu taşımacılık işlemleri ile gönderilmesi önerilmektedir.

Elbette bu hizmet için Hira Kurye’yi tercih etmeniz de hız konusunda size belli avantajlar kazandırmaktadır. Firmamız, sektörün hız konusunda öncü firmalarından biridir. Dolayısıyla yaptığımız gönderimlerin hepsi hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Hız konusunda profesyonel uçak kargo firmamızdan daha avantajlı bir firmanın bulunmasının ise pek olanağı yoktur. Bu noktada anında gönderim için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçilmelidir. 

Hira Kurye, sadece hızlı gönderim avantajına sahip olan bir firma değildir. Memnuniyetinizi sağlayacak onlarca daha avantajımız ve hizmetimiz mevcuttur. Havayolu kargo taşımacılığı yapan firmamız, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Türkiye’nin her yerine bu denli uygun fiyatlardan gönderim yapabilmenin imkânına ise yalnızca Hira Kurye’de ulaşılmaktadır.

Uçak kargo taşımacılığı deneyimimiz çok üst düzeydir. Senelerden beri sektör içerisinde bulunan Hira Kurye, yeniliğe açık bir firma olarak sektörde yaşanan bütün teknolojik gelişmeleri hizmetlerine entegre etmektedir. Böylelikle daha verimli bir şekilde gönderim yapabilme imkânı yakalanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp