İçeriğe geç

Emniyet Evleri Kurye

Emniyet Evleri Kurye
Emniyet Evleri Kurye

Emniyet evleri kurye işletmesi olarak kurye sektöründe uzun yıllar bu yana hizmet sunmakta ve sunduğumuz hizmetin kalitesi sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak vermiş olduğunuz siparişleri kontrol etmek suretiyle teslim almakta ve detaylı bir şekilde motorlara yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Daha sonra belirlediğimiz güzergâhlar üzerinden güvenli bir şekilde adreslerinize getirmekteyiz. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında seçmiş olduğu ödeme yöntemi ve teslimat yöntemine uymak suretiyle siparişlerinizin teslimatlarını sağlamaktayız.

Emniyet evleri kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en büyük özelliklerinden bir tanesi de hızlı olmasıdır. Kurye hizmetinden müşterilerin en büyük beklentileri arasında hızlı hizmet gelmektedir. Biz de bu isteği bildiğimiz için kullandığımız motorların tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta, bünyemizde çalışan elemanlarımıza motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekte ve kullandığımız teknolojik sistemlerin düzenli olarak güncellemelerini yapmaktayız. Bu özellikler sayesinde sunulan kurye hizmetin hızı artmakta ve müşterilerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Emniyet Evleri Kurye Hizmeti

İşletme olarak vermiş olduğunuz siparişlerin motorlara yüklenme aşamasına çok büyük önem vermekteyiz. Bu önem ışığında tüm elemanlarımıza ürün bilgileri hakkında düzenli aralıklar ile eğitimler vermekteyiz. Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin hassasiyetlerine göre motorlara yüklenmelerini sağlamaktayız. Kırılacak ürünlerin sabitlenmesi, ezilecek ürünlerin en üst kısma koyulması ve dayanıklı olan ürünlerin en alt kısma konulması gibi detayları göz önünde bulundurmaktayız. Bu özelliğimiz sayesinde sipariş vermiş olduğunuz ürünleriniz nakliyesi aşamasında en ufak bir zarar görmeden kurye hizmetinin tamamlanması sağlanmaktadır.

Emniyet evleri kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli teslimat seçenekleri sunmakta ve günlük durumlarınıza göre bu seçenekler arasından kendinize uygun olanı seçmeniz sağlanmaktadır. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere pek çok teslimat seçeneklerimiz bulunmakta ve sizlerin tercihlerine sunulmaktadır. Bu tercihler arasından kendinize en uygun olanı seçerek rahatınızı ve uygunluk durumunu değiştirmeye kalmadan kaliteli bir kurye hizmeti alma imkânına sahip olabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp