İçeriğe geç

Suadiye Kurye

Suadiye Kurye
Suadiye Kurye

Kadıköy’ün en gözde semtlerinden biri olarak bilinen, Bağdat Caddesi’ne açılan sokaklara ev sahipliği yapan en köklü semtlerinden biri olan Suadiye’de ister işiniz ister özel talepleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. Yeni nesil kurye anlayışının hakim olduğu İstanbul sokaklarında, hızlı, güvenli, yenilikçi ve çözüm odaklı bir kurye hizmeti arıyorsanız, bizler, modern teknoloji ile harmanlayarak geliştirdiğimiz iş modelimizle hizmetinizdeyiz.

Sektöründe önde gelen isimlerinden biri olarak, Suadiye kurye hizmetlerimizle, herkese, her zaman en iyi kurye hizmetini sunmaya gösterdiğimiz özeni ayağınıza getiriyor, Suadiye’den tüm Türkiye’ye dilediğiniz gönderiyi hızlı ve güvenli şekilde göndermenize olanak tanıyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin her zaman kolay ulaşılabilir, ekonomik, güvenli ve yenilikçi olmasına özen gösteriyor, aradığınız tüm nitelikleri tek bir kurye hizmeti ile elde etmenizi sağlıyor, 7/24 güvenebileceğiniz üstün kaliteli kurye seçenekleri sunuyoruz.

Zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf etmek istiyorsanız, Suadiye kurye yanınızda.

İstanbul’un en yoğun iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Suadiye’de, her bir müşterimizin en iyi hizmeti alması için aradığı yenilikçi ve kaliteli çözümleri sunmaktayız. Her bir müşterimizin farklı bir talebi ya da ihtiyacı olabileceğinin farkında, bu taleplerin en iyi şekilde karşılanmasının gerektiğinin bilincindeyiz.

Her türlü gönderiniz için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz:

 • Motorlu kurye,
 • Arabalı kurye,
 • Uçak kargo ve
 • Otobüs kargo sayesinde, dilediğiniz an kurye hizmeti almanızı sağlıyor, günün her saati, kesintisiz teslimat gerçekleştiriyoruz.

7/24 çalışmamız sayesinde, gönderilerinizi hem şehir içinde hem de şehir dışında dilediğiniz yere dilediğiniz zaman taşıyabiliyor, Türkiye’nin en uzak noktasına dahi en fazla 24 saat içerisinde tamamlanan kurye seçenekleri sunuyoruz. Gece gündüz demeden verdiğimiz bu hizmetler sayesinde tüm gönderilerinizin tam zamanında alıcısına teslim edileceğinden emin olabilir, bizlere her konuda, her an güvenebilirsiniz.

Suadiye Kurye Hizmeti

Suadiye kurye hizmetlerimizde modern teknoloji ile sektörde uzun yıllarda edindiğimiz deneyimimizi birleştirerek geliştirdiğimiz iş modeli ile hizmet vermekteyiz. Tüm taleplerinizi belirli bir randevu sistemi ile karşılıyor, bu sayede olumsuz sürprizlerle karşılaşmanızı engelliyoruz.

Resmi iletişim kanallarımız olan;

 • Web sitemiz,
 • Çağrı merkezimiz ya da
 • Whatsapp hattımız üzerinden, kurye çağırmanıza olanak sağlıyor, kurye talebinizi ilettiğiniz anda sizler için en uygun randevuyu oluşturuyor ve tam zamanında tamamlanacak olan teslimat sürecini başlatıyoruz.

Müşteri iletişim birimimizle yapacağınız kısa bir görüşme ile kurye talebinizi alıyor, gönderinizin içeriği, boyutu, ağırlığı gibi bilgileri istiyoruz. Akabinde gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerini alıyor, hem gönderici hem de alıcının kimlik ve iletişim bilgilerini not ediyoruz. Talebinizin gerçekleştirilmesini istediğiniz saat ve tarih bilgilerinin yanı sıra bir de hangi hizmet seçeneğimiz, talep ettiğinizi öğreniyor ve adınıza en uygun randevuyu oluşturuyoruz.

Suadiye kurye ile oluşturduğunuz tüm randevularda, sizlere iletilen saat aralığında, moto kuryemiz bulunduğunuz yere gelerek gönderinizi teslim almakta, ödemesini kapıda tamamlamanıza olanak sağlanmakta, talebiniz doğrultusunda tamamlanması adına teslimat süreci başlatılmaktadır.

Tüm teslimatlarımızın tam zamanından gerçekleştirileceğinin garantisini veriyor, sadece hızlı değil aynı zamanda güvenilir ve dakik hizmetler sunuyor, herhangi bir olumsuzluk oluşmadan tüm sürecin güven içerisinde tamamlanacağından emin olmanızı sağlıyoruz.

Suadiye kurye hizmetlerimiz aracılığı ile müşterilerimizin her zaman bizlerden memnun kalmasını sağlamaya azami özen göstermekteyiz. Sektörde en iyi kurye hizmeti veren firma ile çalışmanın sağladığı ayrıcalık ve avantajlara sahip olmanız için her zaman iyi hizmeti alacağınızın garantisini vermekteyiz.

Sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin sağladığı başlıca hizmetleri sıralayacak olursak;

 • Gönderinizin içeriği ne olursa olsun, uygun teknik donanım ve taşıma kapasitesine sahip araçlarla taşımacılık yapılmaktadır,
 • Bayram, resmi tatil ya da olumsuz iklim koşullarından etkilenmeden, 7/24 kurye hizmeti almanız sağlanmaktadır,
 • Güler yüzlü, çözüm odaklı, yenilikçi ve saygılı bir anlayış ve iletişim ile hizmet verilmektedir,
 • Ekonomik çözümler sunulmaya özen gösterilmekte, aldığınız hizmetin karşılığını ödemeniz sağlanmaktadır,
 • Güvenli taşımacılık ve hasarsız teslimat garantisi verilmekte ve
 • Her zaman tam zamanına teslimatınız tamamlanmaktadır.

Suadiye kurye ile çalışarak hem özel hem de iş hayatınızı kolaylaştıracak çözümler elde edebilir, her zaman bu kaliteye kolayca ulaşabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp